Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A White & Go egy időtakarékos, gyorsan száradó gél, ami biztonságos, kíméletes és hatékony fogfehérítést tesz lehetővé. Újszerű, innovatív összetétele segít visszaállítani fogai természetes fehérségét, ragyogó fényét és órákon át kellemes illatot biztosít a szájnak. White & Go ecsetelő legalább 14 alkalomra, egy teljes fogsorra elegendő gélt tartalmaz.

Termékelőnyök:

• Hypoallergén
  • Gyorsan száradó
  • Klinikailag tesztelt összetevők
  • Praktikus, kisméretű csomagolásban
  • Fogérzékenység és fogorvosi felügyelet nélkül
  • 4 alkalmazás után 4-5 árnyalatnyi látható fehérség

Fairplay

2014. február 10.

Nekem sem használt semmit. Úgy döntöttem fogorvossal csináltatok fogfehérítést, amihez levették a fogsoromról a mintát, és kaptam egy sínt, ami teljesen illeszkedik a fogsoromra. A hozzá kapott gél állaga és színe (még a szaga/illata is) nagyon hasonló ehhez a white and go-hoz, úgyhogy most gyorsan megnéztem az összetevőket. A fogorvostól kapott gélben karbamid-peroxid van nem hidrogén-peroxid, de valószínüleg hasonló lehet. Most arra gondoltam, hogy lehet azért nem hatott a white and go, mert kevés ideig marad a fogakon ahhoz hogy hasson, szóval a maradékot el fogom használni úgy, hogy a fogtechnikus által készített sínbe fogom belekenni, és egész éjszakára fel fogom rakni. Kíváncsi leszek, hogy akkor hogy hat majd.

De egy biztos, a napi 20-30 perces használattal (sín nélkül) semmit sem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

De egy biztos, a napi 20-30 perces használattal (sín nélkül) semmit sem ér.

Bnoi7525

2013. december 15.

Teljes pénzkidobás! Nemhogy 4-5 árnyalatnyit, de egyet sem világosított a fogaimon. A kellemes illathoz meg annyit, hogy nagyjából olyan az "illata", mint a technocol ragasztónak. Nekem nagyon nagy csalódás volt, pedig kettőt is elhasználtam belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Alkoholok: Alcohol

PVP 0 0