Egyéb

Ár:   1724 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Csökkenti az égő érzést. Gyorsítja a gyógyulást. A herpesz minden stádiumában hatásos.

Összetevők: Petrolatum, folyékony paraffin, tisztított propolisz kivonat (ACF-Aktív Flavonoid Komplex), etanol, lanolin.

Betty81

2019. február 23.

Nekem bevált! Ha szerencsém van, és nem éjszaka, álmomban támad a vírus, akkor szépen meg tudom fogni vele a fertőzést, úgy, hogy napközben amint elkezdem érezni azt a jellegzetes égő-viszkető érzést a szám környékén, azonnal bekenem vele.Természetesen így is keletkeznek hólyagok, de nem nagyok, nem sok és hamar leszáradnak. Ha reggelre ébredek hólyagokkal, akkor is pár nap alatt leszárítja azokat, persze rendszeres használat mellett, amikor csak tudom, kenem, valamint nagyon figyelek a higiéniára, sosem nyúlok azzal a kezemmel, amivel a herpeszhez értem, sem az adagolófejhez, sem a szám többi részére, mivel a hólyagok megjelenésekor fertőződhet tovább, és amint befejezem a kenést, lefertőtlenítem a kezem, vagy legalább nagyon alaposan kezet mosok. Egy-két nap után, amikor már leszáradnak a hólyagok és nem terjedhet tovább, a kialakult sebet én körömvirág balzsammal szoktam tovább kenni, ami szintén pár nap alatt, hegmentesen begyógyítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

missmomsen

2017. március 27.

Nekem 2-3 nap alatt segített, enyhítette is a fájdalmat a szám szélén :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Nekem 2-3 nap alatt segített, enyhítette is a fájdalmat a szám szélén :)

aaniikoo

2015. január 20.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Egy nap körülbelül 5x használtam és nekem 2 nap alatt levitte a herpeszemet. És hozzátenném, hogy sebmentesen!!! Amúgy körülbelül 3-4 nap után magától elmúlik a herpesz, de utána mindig a sebbel küzdök még egy hétig..
Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek.

meva

2014. július 10.

Sajnos nekem sem segített :( Tegnap kijött a herpesz a számon, rögtön bekentem vele (nekem sosincs bizsergő előérzet, egyszer csak ott van :D ), aztán még bekentem, majd lefekvés előtt mééég bekentem (közben beszedtem egy csomó lizint) erre reggel akkora gigantikus multiherpeszre ébredtem, hogy csuda :( Mondjuk hozzá kell tenni, hogy lehet, bennem van a hiba, ugyanis soha semmi nem segített még a herpeszemen, azt az 1 hetet sajnos végig kell kínlódnom mire elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Angelina

2014. március 6.

Érdekes, hogy más írja, hogy nem használt neki, sőt rosszabb lett. Nekem pont, hogy nagyon is bevált, amin meglepődtem, mert sokszor a komolyabb gyógyszeres készítmények se segítettek (pl. Zovirax). Ezzel viszont amint elkezdem érezni, hogy herpeszem lesz, csak bekenem és kb. 2 használat alatt elmulasztja, sőt megelőzi. És az sem mellékes, hogy természetes anyag van benne! Én nagyon szeretem! És tényleg tömény propoliszos az illata, úgyhogy nem kamu :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

NikiB

2012. december 4.

Igazabol meg csak tegnap vettem.Eddig semilyen jo hatast nem tapasztaltam:( Ugyan ugy luktet,faj stb...

Kiegészítés...hát sajnos nem vált be sőt az egész alsó ajkamon kis kiütések lettek...sose volt még ilyen...:(mit ne mondjak elég kellemetlen...
Montelino köszönöm a lizint ki probálom mert sokan mondják hogy jó..lehet én erre a propoliszra vagyok alllergiás...._(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.