Egyéb

Ár:   €22.45   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. november 17.

Ár:   €22.45
Lelőhely:   online külföldről

Többcélú "minden egyben" paletta, mellyel tökéletes szemöldök és számtalan szemsmink készíthető. A benne lévő árnyalatok minden haj- és bőrszínhez passzolnak, de össze is mixelhetők, így személyre szabhatóak. A festékek erősen pigmentáltak, ellenállnak a dörzsölésnek, és egész nap tartósak. A kompakt a négy szín (Ash, Spice, Mocha, Charcoal) mellett egy ferdén vágott ecsetet is tartalmaz.

melange

2016. november 6.

Magamtól eszembe sem jutott volna megvenni, főleg nem ennyiért... viszont egy Lookfantastic Beauty Box-ban érkezett hozzám egy. Mikor megkaptam konstatáltam, hogy szép, igényes csomagolása van, de nem rohantam kipróbálni -nem nagyon tudtam elképzelni, mivel adhat többet a többi pornál, zselénél, ceruzánál-. Pár hónapot megvárattam a használattal, viszont attól a pillanattól kezdve elválaszthatatlanok vagyunk és minden áldott nap ezt használom:)
Minden egyes szemöldök termék, ami itthon van feleslegessé vált gyakorlatilag.
Krémes, nem porol, precízen fel lehet vinni mégis természetes a hatása, a színei, tartós az eredmény. Szemfestéknek is kiváló. Nem gondoltam, hogy valaha ilyet mondok egy szemöldökkel kapcsolatos termékre, de egyszerűen gyönyörű. Annyira, hogy vettem a fáradtságot, hogy feltöltsem krémmániára és megosszam veletek ezt a boldogságot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

Minden egyes szemöldök termék, ami itthon van feleslegessé vált gyakorlatilag.