Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: latiffah, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Enyhe bőrgyulladás, pattanásos bőr, viszkető rovarcsípés, kivörösödött bababőr kezelésére. Száj- és torok öblögetésére.

Gyógyszernek nem minősülő, gyógyhatású készítmény, hatását szakirodalmi adatok igazolják.

Összetétel: 100 ml gél 2,8 g kolloid szilíciumoxidot tartalmaz.

Használat: Hígítás nélkül, vagy vízzel hígítva borogató szerként alkalmazható.

SzEdit

2015. április 20.

Nekem sajnos nem vált be, nemrég használtam el egy tubussal, de semmi változást nem tapasztaltam. Lehet tovább kellene használnom?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

grizus

2014. július 31.

Én az aloés házi szérumom vagy a hyaluronsav szérum fölé és a krém alá használom. Mióta ilyeneket használok, kevesebb krém kell. Az állaga ilyen zselés, ami jó, szeretem és a bőrömnek inkább folyadékpótlásra, mint zsírozásra van szüksége. Szóval feszesítés céljából kenegetem, nem igazán tudom megítélni, hogy hat-e, de azt hiszem kicsit igen. Ha pakolásként kenjük fel, vékony fehér réteget hagy és amíg fenn van, valóban feszesebbnek tűnik a bőr. Csak aztán le kell mosni... az utóbbi valamivel időben kevesebb a pattanásom, de ennek több más oka is lehet, illetve van. Mindenesetre maradok ennél a cuccnál továbbra is.
A papírját már eldobtam, a műanyag dobozra pedig az van írva - összetétel: 100 ml gél...(:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

csillag

2012. július 30.

Én csináltam két kúrát.. Ittam, vízzel hígítva.. Darabos marad a vízben, semmi gond nincs vele, simán meg lehet inni. Én narancsbőr miatt ittam, és segített... hozzáteszem futottam, Rékáztam, és odafigyeltem a kajára, vízre, de úgy gondolom ez egy nagyon hatásos cucc, nem csak erre, hanem mindenféle bajra...én nyugodt szívvel, melegen ajánlom. :)
(Mellesleg tök véletlen, hogy tavaly egy masszázs-testkezelő szalonban a masszőr csaj polcán láttam kirakva, rá is kérdeztem, és mondta, hogy ő issza, neki is bevált)
Gyógyszertárban és bioboltokban kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Gyógyszertárban és bioboltokban kapható.

Alice83

2012. március 21.

Régebben kúraszerűen használtam, szerintem jobban felszívódik, mint a sima kovaföld...van hatása, legalábbis hajra tényleg jó volt, nőtt tőle rendesen..gyorsan fogy ez biztos..
Manapság inkább organikus szilíciumban gazdag kölescsírát eszegetek..legalább olyan jó, hanem jobb..
Pakolásnak nem használtam még soha, nagyon vizes érzetű lehet, hacsak nem keverve használják..
pattanásokra semmi de semmi hatása sincs, sajnos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

pattanásokra semmi de semmi hatása sincs, sajnos...

felicitas

2012. március 20.

Én belsőleg használtam, egy 200ml-eset ittam meg hajhullás, -töredezés miatt. Jó volt, használt, csak épp gyorsan elfogyott. Ezért most Ca-kovaföld kapszulát szedek inkább.
Használható még belsőleg: repedezett körmök, gyomorégés, ideges gyomorpanasz, kötőszövet gyengeség.
Ár-érték arányban 3 pont. Pattanásokra való hatását belsőleg fogyasztva nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.