Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2015. február 9.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Hyperol tabletta karbamid-peroxid tartalma miatt az oxidálószerek közé tartozik, képes elpusztítani a baktériumokat, vírusokat, gombákat és egyes élősködőket is. A tablettákból meghatározott koncentrációjú oldatot készítünk, mely alkalmas:

• öblögetésre (fogszuvasodás, fogfehérítés, fogínygyulladás, szájszag);
  • műfogsor, fogkefe fertőtlenítésére;
  • eszközfertőtlenítésre;
  • babaápolásra;
  • sebfertőtlenítésre;
  • pattanásos bőrre;
  • benőtt körömre.

bognarcsilla20

2019. szeptember 3.

Rossz az íze, a feloldott tabletták hatására hab képződik a számba.
Én fogínygyulladára használom, ezért napi 4-5 tablettát oldok fel 1 dl. vízben. Használ az ínyemre és a fogfehérítős hatása is látható. Nekem alapból eléggé fehérek a fogaim, de a kisebb-nagyobb fogelszineződést is fehérítette.
4-est kap, mert sok tablettát kell egyszerre elhasználni, borzasztó az íze, csíp is néha és öblögetés után nagyon sok nyálam keletkezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Rossz az íze, a feloldott tabletták hatására hab képződik a számba.

Giside

2019. július 5.

A vilag legjobb fertotlenito szere! Fogínygyulladasra elhasznaltam 1 honap alatt 2 flakon clorhexidint, hatastalan volt. Vegig bujtam a netet, amikor egy orvosnotol olvastam, hogy a leghatasosabb a Hyperol oldat. Egybol be is szereztem eloszor egy kisebb majd a 100 darabos kiszerelest.
1 nap alatt elmulasztotta a fogíny fajdalmat, par nap alatt meggyogyult az inyem
Ma benott koromre probaltam ki, annyira fajt mar a labujjam. 2 ora alatt elmult a fajdalom. Ez egy isteni csodaszer, torokgyulladast megelozesere is kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Naspoja

2019. május 27.

Jól adagolható, praktikus csupor öblögetésre szájzuhanyba, pattanásos bőrre vagy bármire amit szeretnék lefertőtleníteni. Meghatározott mennyiségű tablettát feloldva be lehet állítani az oldat koncentrációját így biztos hogy hatásos, és az ember nem is okozhat kárt.
Minden háztartás must-have alapdarabja.
Tárolás alatt vizet vesz fel, mert egy idő után nem zár olyan jól a teteje, ilyenkor kicsit veszt a hatásából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Minden háztartás must-have alapdarabja.

fairynorah

2018. december 4.

Végső ötlettelenségemben ezzel próbáltam meg az elszíneződött intimkelyhem eredeti állapotának visszaállítását, mert a neten a hidrogén peroxidot írták mindenütt, de nekem csak ez volt itthon... Jelentem sikerrel! A tájékoztatója szerinti 9 tablettát oldottam fel 100 ml vízben, ami elvileg pont 3%-os hidrogénperoxid erősségnek felel meg,mint amit mindenütt olvastam, hogy még eltűr az anyag biztonságosan. A kelyhem színe maradt, az elszíneződés eltűnt :) (nagyjából 8 órát ázott benne) Szóval kelyheseknek tudom ajánlani :)) Másra még nem használtam, azt se tudom mire vettem meg eredetileg :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

mandulamanson

2018. november 30.

3 napja álltam neki a fogfehérítésnek Bright White-tal, ráadásul naponta 4-szer mosok fogat (reggel, délben, fogfehérítés előtt és után), ezért eléggé kivan az ínyem. 3 tablettát oldottam fel 1 dl vízben, azzal öblögetek a nap végén, és nagyon szépen begyógyította a sebeket. Volt egy nagy és mály vágás a tenyeremen, amit ezzel tisztítottam, az is gyprsan beforrt. Úgyhogy elégedett vagyok vele. Az még nem derült ki, hogy vajon fehérít is vagy csak fertőtlenít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Vikinca

2018. november 22.

Főként fogkefe fertőtlenítésre használom, aztán ha eszembe jut akkor a szemöldökcsipeszt, körömvágó csipeszt, meg mikor mit áztatok az oldatába. Ha érzékenynek érzem az ínyem öblögetek vele, és a kinyomkodott pattanásaim helyét is ezzel kezelem. Azóta gyorsabban gyógyul és kevésbé gyullad be az arcbőröm, és az ínyemmel se szendvedek napokig. Ha kijön az ajakherpeszem, ezzel szoktam feloldani róla az órákkal korábban felkent és rászáradt kenőcsöt, meg hát na, a kifakadt hólyagocskákból az odaszáradt váladékot is szépen leszedi. Bocsi a túl részletes beszálomóért, de hátha másnak is segítene ezen a gondján. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Rebeka020

2018. július 11.

Nekem a pattanásos bőrömön egészen jól segített, néha eszembe jut akkor használom, de sosem bánom meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

sdiablo

2018. április 12.

Nagyon, nagyon jó, mindenkinek ajánlom, hogy tartson otthon belőle! Fogfehérítő hatást én nem tapasztaltam, de nem is az a fő profilja. Főleg szájüregi fertőzésre, aftára szántam, de néha az arcom is áttörlöm egy enyhébb oldatával, vagy ha pattikat nyomkodtam, picit töményebbel. Égési vagy vágott sebekre is nagyon jó és főleg OLCSÓ. Nekem semmiféle irritációt sem okozott eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

encibajbi

2017. november 30.

Szerintem is csodaszer. Először mandulagyulladásnál vettem hasznát, mivel nem akartam antibiotikumot szedni. Ahogy éreztem,hogy fáj már el is kezdtem öblögetni napi 4-5 alkalommal, kb 1 dl-be tettem 1 tablettát. Rá pár évre afta kezelésére használtam. Arra is kitűnő választás volt. A fogorvos ajánlotta,hogy reggelente érdemes öblögetni vele és utána a nyelvről nyelvkaparóval a lepedéket eltüntetni. Felér egy jobb szájvízzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Nina

2017. november 27.

A fogorvosom tanacsara kezdtem el hasznalni, kb. 1,5dl vizben ket tablettat feloldani, eloszor a fogakat/ foginyt vegigdorzsolni az oldatba belemartott fogkefevel, majd fogat mosni fogkremmel, legvegul pedig a fennmarado oldattal oblogetni.
Az eredmeny magaert beszelt: a foginyem egyszsegesebb lett, a fogaim pedig feherebbek.
A masik dolog amire hasznalom: az arcomat kezelem vele. 1dl vizben 9 db tablettat feloldok es ezzel reggel/este az arctisztitas utan attorlom az arcomat, ennek eredmenyekeppen egysegesebb lett a borszinem es a rajta levo kis futo szemolcsok kisebbek lettek, remelem idovel eltunnek!
Hasznalhato eszkozok fertotlenitesere is, az elonye, hogy nincsen irritalo szaga es az ara is elfogadhato!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.