Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2015. február 9.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Hyperol tabletta karbamid-peroxid tartalma miatt az oxidálószerek közé tartozik, képes elpusztítani a baktériumokat, vírusokat, gombákat és egyes élősködőket is. A tablettákból meghatározott koncentrációjú oldatot készítünk, mely alkalmas:

• öblögetésre (fogszuvasodás, fogfehérítés, fogínygyulladás, szájszag);
  • műfogsor, fogkefe fertőtlenítésére;
  • eszközfertőtlenítésre;
  • babaápolásra;
  • sebfertőtlenítésre;
  • pattanásos bőrre;
  • benőtt körömre.

csodaorszag.inwonderland

2013. december 28.

Eszköz felrtőtlenítésre használom ,teljesen bevált. Öblögetésre egyszer alkalmaztam, de annyira nem vált be ,hogy bevegyem a napi rutinomba. Amire használom arra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

tabx

2013. november 2.

Én sajnos minden jó tulajdonsága mellett egy mellékhatásról is be tudok számolni sajnos...
Egy szájsebészeti probléma és szövődmény miatt kb. 6-7 héten át napi 5-10 alkalommal kellett öblögetnem Hyperollal (5-7 tabletta/deci, kb. 5%-os oldat).
Amúgy jól végezte dolgát, jobban mint a különböző fertőtlenítő szájöblögetők (Corsodil, Listerine, stb), de van egy olyan tulajdonsága, amire a szájsebészem hívta fel a figyelmet, viszont sem a gyártói használati útmutató, sem más anyagok nem említenek, hogy fokozza a nyálkiválasztást.
(főleg a szájsebészeten esetenként sebfertőtlenítésre használt 30%-os oldata)
Ez rendben is van, a gondom az, hogy 2 hét eltelt már hogy nem kell már használnom (a probléma megoldódott, műtéti úton), viszont a fokozott nyálkiválasztás megmaradt!
Elég kellemetlen hogy az embernek az átlagos mértékhez képest 3x-4x gyakrabban kell a saját nyálát lenyelnie, ami ráadásul buborékos az oxigéntől.
Bár tény hogy nekem az átlaghoz képest sűrűbben kellett használnom, ez egy sehol nem említett, de létező mellékhatás.
Valaki tapasztalt még megnövekedett nyálkiválasztást?

ui: ja, és még valami, ha valakinek orvosi 30%-ossal mosnak át valamit a szájában, ne hagyja hogy pár másodpercnél tovább a szájába maradjon, mert lemarja a nyálkahártyát, és 2 napig nem nagyon fog aludni... (ezt amúgy említi a gyártó, úgyhogy ez korrekt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 2.

(főleg a szájsebészeten esetenként sebfertőtlenítésre használt 30%-os oldata)
Valaki tapasztalt még megnövekedett nyálkiválasztást?

xipho

2013. október 31.

Eddig csak fertőtlenítésre használtam, arra tökéletes, de kifogom próbálni a fogaimon is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 31.

beautifullife

2013. október 8.

Azt hiszem elég ideje használom,hogy mondhassak véleményt.1-2 ujjnyi vízben(kb. három korty) oldok fel egy tablettát és öblögetek vele.Aztán még egyszer átöblítem a számat tiszta vízzel.5 napja használom,de már látszik változás.Alapjába véve nem sárgák a fogaim,csak a sok teázás meglátszik a szemfogaimon.Egyszerűen ott mindig megmaradt a folt.Előtte szódabikarbónát használtam,de nem szerettem súrolni vele a fogamat.Ez ezerszer jobb.A 100 db-os kiszerelést vettem meg 1600 Ft-ért.Egyenletesen fehérek a fogaim,és a kritikus fogaimat is fehérítette.Nekem ez már csak azért is szimpatikusabb a szódabikarbónánál,fogporoknál,fehérítő fogkrémeknél,hogy csak öblítesz vele és nem dörzsölöd ki az adott anyaggal a fogadat.Egyébként is,én utánaolvasgattam és ez az anyag házi fogfehérítő,az erősebb változata :a hidrogén peroxid,amivel pedig fogorvosok fehérítik a fogat : közvetlenül rákenik és rajta is hagyják.Az oké,hogy erős fertőtlenítőszer,vízkőoldó,de ebben a koncentrációban egyáltalán nem káros,ha nem viszi túlzásba az ember lánya.Egyébként meg a szódabikarbóna is vízkőoldó,mégis sokan sikálják vele a fogakat.Én hallottam olyanról is,hogy maga a fogorvos ajánlotta,mert fertőtleníti az egész szájat,és ez a dobozon is rajta van,hogy jó fogínygyulladás ellen.
Öt tabletta lehet erős,úgy,ahogyan a fogkrémekben lévő anyagok túlzásba vétele is lehet.Nem is hinné az ember mik vannak benne.Ez olyan szerintem,mint amikor bejelentik tudósok,hogy a méz rákot okozhat,csak azt elfelejtették hozzáfűzni,hogy abban az esetben,ha mindennap bepuszilsz egy ipari mennyiséggel.
Summa Summarum: Nagy mennyiségben minden káros ,a mértéket kell betartani.

update: Hormonváltozás miatt jöttek ki rondaságok az arcomon és ember legyen a talpán,aki meg tudja állni,hogy ne pusztítsa ki őket,annak ellenére,hogy tudjuk jól : a nyomkodás által még több bacit viszünk a bőrbe és továbbterjedhet.
Nos én is így cselekedtem. Aztán éreztem,hogy ez nem lesz így jó. Szalicilsavas alkohollal persze áttöröltem az adott részeket,de még így is rettentően szárított.
Aztán eszembe jutott ő. A címkén ajánlott hígítás szerint jártam el : egy deci víz, 9 tabletta. Átkentem vele az arcomat és megdöbbentem. A kinyomott területek helyén kihabzott rendesen( ugye kihabozza a bacikat),tehát jelentősen voltak ott baktériumok. Ez tökéletesen motivált arra,hogy ne trancsírozzam őket,mert tényleg csak ártok vele.Igyekszem megállni,hogy ne piszkáljam őket,mert hiába tiszta bőrön,tiszta kézzel,tiszta zsepivel állok nekik,ő akkor is megmutatja,hogy de igenis juttatok bele bacikat. Többek között most ez is hozzájárul a javuláshoz,hogy nem birizgálom a bőrömet.
Pár napja most esténként áttörlöm vele az arcomat és jelentős a változás.Leszáradnak a pattanások,gyógyulnak a hegek,egyenletesebb a bőröm anélkül,hogy szárítaná. Persze mindig hidratálom a bőrömet,de más tonikoknál ez felesleges volt,annyira szárítottak engem.Már 3 nap alatt jelentősen javított a helyzeten. Kipirosodnak az érintett területek közvetlenül utána,de csodásan lehúzza a gyulladást. Nem gondoltam volna,hogy ilyen hihetetlen hatásos. Szinte még soha nem döbbentem le ennyire egy kozmetikumon. Ha lehetne kétszer ennyi csillagot adnék.
Ja és most már a címkén ajánlott 1 deci víz,4 tabletta hígítást alkalmazom öblögetésre és persze jóval hatásosabb így.
Fürdőszobám alapköve lesz az egyszer biztos. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Summa Summarum: Nagy mennyiségben minden káros ,a mértéket kell betartani.

Fürdőszobám alapköve lesz az egyszer biztos. :)

Pöti

2013. október 6.

Szájápolásra, illetve fertőtlenítésre használom. Nekem nem varázsolt hófehér fogakat, de azért fehérített rajta rendesen. Teázok mindennap, ami sajnos nyomot hagy a fogamon, de ez a termék sokat javít rajta. A kis kezdődő fogkővel is szépen elbánik, az ínygyulladásra is hatásos. És ha este öblögetek vele, valóban kevésbé lesz rossz szájíz reggelre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

kissacko

2013. augusztus 14.

Az eddigi leghatékonyabb szer a pattanások ellen!!
Kozmetikus után kb. 2 napig vállalhatatlanul néz ki az arcom, de ma a kezelés után 2 tablettát egy kávéscsészényi vízben feloldottam, és ezzel a lötyivel átkentem az arcom, és láss csodát, délutánra lehúzta a gyulladást!!
Fogfehérítésre is próbáltam, nem azt mondom, hogy hófehér fogakat varázsol, de mindenképpen használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Az eddigi leghatékonyabb szer a pattanások ellen!!

ferencz.eva81

2013. július 31.

Csatlakozom az előttem szólóhoz.2 hét használat után sem fehérített semmit.Fertőtlenítésre jó,tisztábbnak érzem a számat,öblögetés után.Ezért sajna csak 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

Udreeh

2013. július 25.

Hogy ez fehéríti a fogakat??? Hülyeség! Itt olvastam erről a képességéről, de semmit nem használt! 3 csillagot adok, mert jól fertőtlenít, szájvíznek beválik, de amire én vettem, arra nem jó!! Napi 2-szer fogmosás után öblögettem vele, kb másfél ujjnyi vízben 1 tablettát feloldva, de ez nem fehérített semmit 10 nap alatt... Én nem kávézok, nem dohányzok, teát ritkán iszok, és akkor is szívószállal, úgyhogy az én fogaim nincsenek kitéve olyan sárgulásnak, de mégsem szép fehérek sajnos. Ha nekem nem használt semmit, akkor aki a felsoroltak közül bármelyikkel él, az még annyit se várjon el tőle mint én... Úgyhogy nem ajánlom senkinek, aki fehérítés miatt dobna ki rá annyi pénzt. Még szerencse, hogy a kisebb kiszerelést vettem meg...
Ja, és miután megvettem (kár, hogy nem előtte!), megkérdeztem egy fogorvost, aki azt mondta, hogy olyan töményen kellene használni, ha fehéríteni akarnám vele a fogaimat, hogy szétmarná az ínyemet... Szóval ennyit erről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Guttmann Natasa

2013. július 15.

Használtam már Hyperol tablettát a blogbejegyzés előtt is, többek között használati tárgyak lefertőtlenítésére. Az, hogy a hajkefét a loboncmosások között tisztítom ezzel, hihetetlenül sokat segített az egészséges fejbőr elérésében és most, szerencsére már csak a megtartásában. A fogkefét is gyakran tisztítom ezzel, úgy, hogy egy kupakba török egyet-kettőt, és ebben az oldatban áztatom a fogkefe fejét. A színes fogkrémek nyomait szépen leszedi ez a szer, és különben is, sokkal komfortosabb a művelet után a fogmosás, garantált a higiénia. Tisztaságmániásoknak jó lehet még arra, hogy a sminkecseteket samponos mosás után sterilizáljuk, ez főleg akkor fontos, hogyha mást is sminkeltünk vele. (A természetes szőrből, pl. mókusszőrbőr készült eszközöket enyhén kiszívhatja, világosíthatja!) Nem szépségápolási téma, de a páromnak a májbetegség okán kialakult halitózisát teljes mértékben megszűntette! Én jelenleg fogfehérítéshez használom. Egy egytablettás oldattal öblögetek napi egyszer (a 2-től valamiért megfájdul a torkom), miután fogat mostam a Signal White Now Triple Power Gold-dal, és büszkén állítom, hogy még soha nem voltak ilyen ragyogóak a fogaim. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

Flami

2013. június 24.

Az otthoni fogfehérítésről szóló blogban olvastam erről a tablettáról. 100 db-os változatban vettem meg (egészségkártyára is lehet vásárolni). Még nem használom egy hete sem, ezért félve hiszem el, hogy elkezdett megbírkózni a majd fél éve fennálló és semmitől el nem múló ínygyulladásommal! Az már csak hab a tortán, hogy tényleg szépen kifehéríti a fogakat. Én olyan töménységű oldatban használom, ahogy a gyártó ajánlotta, egy deci vízben 4 tabletta feloldva. Nem csak kétszer, hanem napközben is szoktam vele öblögetni a gyulladás miatt. Ha ez tényleg használ, csodaszernek fogom minősíteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 24.