I'm from

Ár:   $40   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2021. március 25.

Ár:   $40
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Egy összetevőt tartalmazó esszencia.
  • 100% fekete üröm kivonat.
  • Üröm származási helye: Ganghwa.
  • Nyugtató hatású esszencia. Könnyen felszívódik a bőrben, hogy megnyugtassa az érzékeny bőrt és feltöltse a nedvességgel.
  • Irritáció- és gyulladás gátló.
  • Ezenkívül aminosavakat és fehérjéket is tartalmaz a bőrpír és irritáció csökkentésére.
  • Vegán.

Ár: 9.000 Ft , Eladó: petrenci
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Vác , fizetés: Foxpost, szemelyes átvétel, postán maradó lehetséges! :)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

emmagr

2021. május 25.

Nekem ő volt az első tonerem/esszenciám és nagyon szeretem. Reggel este ezzel kezdem, tök jó kis alap, az aknés pirosságot szépen visszafogja napközben. Jól esik felvinni a bőrömre, én nem vattára öntve használom hanem egyenesen a bőrre “locsolom”, mert úgy érzem így kevesebb megy kárba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Aizami

2021. május 23.

Nem értem a hype-ot körülötte, nekem semmit se csinál, sőt még kicsit szárít is :( De szerintem csak én vagyok így vele, mindenki más ódákat zeng róla.
Ha számításba venném az árát akkor 3 csillagot adnék, mivel tényleg semmi extrát nem érzek, ezért tehát sokallom az árát, de igazából irritációt vagy problémát nem okozott úgyhogy nem érezném jogosnak lepontozni. Más márka mugwortos/artemisiás termékénél láttam eredményt, sajnos az I'm From nálam nem volt nyerő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Barbiska

2021. március 28.

Nagyon kellemes nyugtató szérum. Rosaceas bőröm is nagyon szereti🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Nagyon kellemes nyugtató szérum. Rosaceas bőröm is nagyon szereti🤗

lulley93

2021. március 3.

Imadom, fantasztikusan nyugtatja a bort es kicsit hidratal. Az allaga olyan, mint egy puha parna a bornek.🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.