I'm from

Ár:   $27   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2021. március 25.

Ár:   $27
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

• 73% Rizs kivonatot tartalmaz, amely megőrizte a rizsben lévő tápanyag 65%-át.
  • Gazdag B vitaminban és antioxidánsokban, ami serkenti a kollagén termelést és javítja a bőr rugalmasságát.
  • A hozzá használt rizs: Goa rizs Yeoju-ból. Segít az egyenletes, világos bőrtónus elérésében és a bőr feszesítésében.
  • Védőréteget hoz létre, hogy védje a bőrt nedvességtartalmának elvesztésétől.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lulley93

2021. március 3.

Azert vettem meg ezt es a kremet, mert egyszeruen odavagyok a rizses tonikjukert. Elso hasznalatnal ugy voltam vele, hogy semmi extra, egy geles kis egyszeru szerum, de mar mas a velemenyem. Jol hidratal, nagyon konnyen beszivodik, nem ragad, nem kukacosodik, boldog, nyugodt es hidratalt bort eredmenyez. Mar ujra is vettem, mert lassan elfogy es a baratnomnek is ajandekoztam egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.