IDC Color

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Matt finish arcpirosító púderes/narancsos/korall árnyalatban. Jól kezelhető, nagyon selymes, púderes textúra. Praktikus és elegáns fém dobozos csomagolás + szivacs. Kitűnő választás barna bőrön, de világos bőrön is jól mutat, ha a smink megkívánja a korall/narancs/púderes árnyalatot. Intenzív színe van, építhető.

mariann33

2019. augusztus 7.

Hibásan volt feltöltve a termék,ezért nem teljesen korrekt a negatív vélemény,a színét illetően.
Ez egy igazi barackos korall árnyalat,teljesen matt finishű.Kissé púderes-bőrszínű is egyben,állagra is finomnak mondanám,ami azt jelenti hogy kissé porzik,de én ezt szeretem.A megkövültnek tűnő púdereket/píreket eleve nem kedvelem.
10gramm,jó kiadós,ára több mint baráti,aranyos fémdobozkában,igazán egyedi.
Elég tartós is,és a szín már majdnem pont az a barackos,amit keresek,és igenis szépen mutat világos bőrön is,mert hamvas barackos üde orcákat csinál,persze megfelelő mennyiséget felvíve:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

10gramm,jó kiadós,ára több mint baráti,aranyos fémdobozkában,igazán egyedi.

macskaszem08

2019. április 16.

Egy nagyon kellemes korallos árnyalat, kimondottan jól mutat, amikor le vagyok barnulva. Én nem vettem észre, hogy porolna, nagyon jól kezelhető a nagy púderező ecsetemmel. Selymes porpúderre emlékeztet, teljesen matt árnyalat és csak nagyon kevés kell belőle, annyira intenzív. A csomagolása nagyon tetszik, gém kis erek dobozkában van, a szivacs is jó minőségű benne és a kupakjában még látom is magam, habár nem konkrétan tükör. Picit nehezen nyílt először a teteje, de bejárattam és semmi gond nincs vele, így legalább nem esik le a teteje a táskámban. Nagyon szeretem a színét, bármikor újravenném kitűnő ára és minősége miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

pink sunrise

2018. június 1.

Nem tudom a gyártók részéről kinek pattant ki az agyából hogy ez "damaszkuszi rózsa" árnyalatú, mert ez korall-narancssárga.A fehér bőrömön vicc, sőt, nem is tudom milyen bőrön mutatna emberi módon. Nem sok fotót lehetett találni róla, és mivel egy másik pirosítóm is van "damaszkuszi rózsa" árnyalatban, és imádom, gondoltam hogy ez is valami hasonló lesz, maximum sötétebb.A színe az csak egy dolog,lehet valakinek pont ez tetszik, de ráadásul porol is. Baratnőimnek sem kellett, kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.