Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grizus, Módosítva: 2016. január 14.

Kategória:   Dezodorok

Természetes sókristály mely 24 órán át véd a kellemetlen testszag kialakulása ellen, elpusztítva a kellemetlen testszagot okozó baktériumokat. Összetevőjének köszönhetően nem tömíti el a pórusokat így nem gátolja az izzadást.

Nem hagy foltot a ruhán. Hipoallergén.

roszik.ivett.kitti

2019. július 26.

Ma szereztem be. A krémdeótól elkezdtem ebben a melegben hamar szagosodni. Egyenlőre jónak tűnik. 40 fogban a vadasparkban voltunk ma, semmi szagom nincs. Remélem, hogy hosszútávon is jó lesz. 😊 Olcsó és szerintem nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

grizus

2018. november 10.

Akciósan vettem két darabot és elégedetten használtam, mígnem "rájöttem", ó jaj, hogy az az alum az biztos alumínium... kis csacsi, hiszen rá van írva, hogy aluminium chlorhydrate/zirconium mentes... Szóval ezzel nincs probléma. Mit tud: hatásos, de csak annak, aki gyengén izzadós. Az utóbbi időben nem ezt használtam, úgyhogy még updatelek.

Update: teljesen jó! Hatásos, természetes, baromi sokáig elég, bár szétmegy idővel, de a kis darabokat is lehet használni. Ügyeljünk rá, hogy ne maradjon vizes, ùgy tovább tart. Szinte mindig ezt használom, ha meg aznap otthon maradok, Alverde deót és teljesen oké a dezodor-téma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

xipszi

2018. április 13.

Nekem nem vált be. Az igaz, hogy nem hagy foltot a ruhán, ezért 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Nekem nem vált be. Az igaz, hogy nem hagy foltot a ruhán, ezért 2-es.

sdm

2016. szeptember 21.

Megvettem mert alumínium mentes. Ha erősebben izzadok akkor sajnos nem hozza a 100%-ot. De egy gyengéb izzadásnál oké a dolog. Tényleg nem hagy nyomot a ruhán, ahogy a hónapjon sem. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

senskin

2016. március 29.

Nekem eddig a legtökéletesebb deo. Nem hagy nyomot és nincsen izzadságszag! Kissé megnedvesítem és felkenem. Először aggódtam, hogy megy e belőle valami a hónaljra, mert nem látszik, hogy kenném. De ennél jobb deot még nem találtam és ráadásul még illatanyag sincsen benne, így semmi irritációt nem okoz. Nem okoz viszketést sem. Használtam már egy csomó más deot, de egyik sem vált be. Merem ajánlani, mert hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

Aisa

2016. február 1.

Régen használtam már ezt a deót. Emlékeim szerint egy gyenge közepesre saccolnám. A ruhán tényleg nem hagy nyomot, viszont csak mérsékelten szagtalanít. Nem árt minden használat után leöblíteni, különben bebüdösödik. Egy idő után nekem szétesett, utána már nem volt túl egyszerű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Nikike05

2016. január 23.

Sajnos én ugyanugy büdi voltam töle nekem nem volt jó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Sajnos én ugyanugy büdi voltam töle nekem nem volt jó :(