NJUTA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Ikea   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grosesaxl, Módosítva: 2017. május 25.

Lelőhely:   Ikea
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

terke29

2013. június 2.

Férj használja,neki vettük.Annyi a különbség,hogy nekünk kék buborékos a csomagolás.Én még nem próbáltam,de a Királylányom nagyon szereti. :) Azt mondja finoman radíroz,nem karcol,finom illata van,de picit szárít,de az én TBS radírom jobban szereti.649ft volt, hatalmas mennyiség jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 2.

tuzgyujto

2013. június 2.

Ezt de rég használtam.. Nem hagyott valami mély benyomást, teljesen átlagos bőrradír. Nagyon édes illata van és az egész cucc rózsaszín, az úgy tetszett benne, de túl kevés benne a radírozó golyócska, így nem valami hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol