Egyéb

Ár:   $5   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2017. május 25.

Ár:   $5
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló, tápláló csigás kézkrém a puha és sima bőrért, anti-aging és fehérítő hatással.

6vilag

2017. április 30.

Két tubussal használtam el ezen a télen, tulajdonképpen a hidratáló, fehérítő hatása miatt. Jó gyorsan felszívódik, semmilyen zsíros érzetet nem hagy maga után.

Néhány pigment foltom miatt is kíváncsi voltam a hatására, de a két tubus nem volt elegendő azok eltüntetéséhez. Végül is evégett a 4 csillag, mivel ennek a feltételnek egyedül nem tudott eleget tenni.
Szerettem, bár nem is annyira téli kézápoló ez, mivel ebben az időben lehetne kissé testesebb is. Nyáron azonban tökéletes.

Szerintem még veszek belőle, hacsak nem találok hasonlót a hazai polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 30.

Szerintem még veszek belőle, hacsak nem találok hasonlót a hazai polcokon.