Egyéb

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online, gyógyszertár   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautella, Módosítva: 2020. szeptember 24.

Lelőhely:   online, gyógyszertár
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

“Ezüst kesztyűként” illeszkedik minden kézre, láthatatlan ezüstion védelmet biztosít.  A bőrfelületen azonnal felveszi a harcot a kórokozókkal szemben. A kéz- és bőrvédő krém egyedülálló magyar innováció, a benne található láthatatlan ezüstionok már a használat első pillanatától felveszik a harcot a kórokozókkal szemben, megakadályozva további szaporodásukat a következő kézmosásig vagy bőrfelület tisztításáig. Hatékonyan alkalmazható a baktériumokkal, vírusokkal (pl.:H1N1, norovírus, influenza) és gombákkal szembeni védelemben.

BlzsLili

2021. január 17.

Érzékeny bőrű vagyok és most a járvány idején még inkább kentem az alkoholos kézfertőtlenítőt, ami sajnos felbomlasztotta a kézbőröm "visszazsírozó rendszerét". Örülök, hogy megtaláltam őket, mert jól ápolja a kezem a krém, nagyon minimális illata van, nem kellene sűrűn használni. Én talán kicsit kevesebb, mint egy hónap alatt elhasználtam, de sűrűn is kenem a kezem mondjuk (mosdó után is pl.). Hiszek az ezüst jótékony hatásában alapvetően. Lassan már a 4. tubust bontom. Anyum is rendelt, ő azt mondta a megégetett ujját bekente és szépen regenerálta a bőrt. Szerintem jó.. Ja és hosszabbtávon fertőtlenít, mint az alkoholos gélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

BolcskeiK

2021. január 15.

Végre egy olyan krém, ami nem zsíros hatású a kézen, antibakteriális, most nagyon jól jön ebben az időszakban és hosszan tart. Az egész család használja, nagyon meg vagyunk vele elégedve, és emiatt más Immunetec termékeket is elkezdtünk használni. A kiszerelés és megfelelő, mert rendkívül kevés is elég, ezért hosszú ideig kitart. Nagyon szeretjük!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.