Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: csillag27, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. május 12.

Lelőhely:   hipermarketek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Niki0215

2017. augusztus 7.

Sulis éveim egyik nagy kedvence...még mindig érzem az orromban az illatát... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Sulis éveim egyik nagy kedvence...még mindig érzem az orromban az illatát... :)

Tyler

2017. február 4.

Ez volt a menő,és mindenkinek volt , "SportySpice" lévén nekem is 😀😀 - Mel C volt a kedvencem 😀 Ez az illat fűszeres édeskés volt ha jól emlékszem 😀 nem volt az én illatom,de attól szerettem ☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

lacrymosa88

2016. április 21.

Retro hangulat, de jó is volt régen... Imádtam az illatát, tesómmal ezt használtuk, hejj, de menők is voltunk tőle! :-) Még a Spice Girls-ös nyalókára is emlékszem, azzal együtt ütős kombinációt alkotott! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

ALettah

2016. március 13.

Én morcos antiszociál rocker csaj voltam tiniként, ezért nekem nem volt ilyen, de titokban vágytam rá :) Haha.
Annyira tömegtermék volt, hogy még így is tisztán emlékszem az illatára, hogy nekem nem is volt soha. Nosztalgia a javából. Sose gondoltam volna, hogy fenn van Krémmánián :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Timi8

2015. november 23.

😉 görlpávvvör!!! 13-14 évesen Imádtam! Nagyon vagány volt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

😉 görlpávvvör!!! 13-14 évesen Imádtam! Nagyon vagány volt!!!

Pampilla

2015. november 23.

Yves Rocher Quelques Notes D'amour illata egy az egyben megegyezik vele,nosztalgia a javából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

googles

2015. szeptember 14.

Vicces, hogy itt nosztalgiázunk :) Ez a dezodor valóban nagyon jó illatú volt, én ma is megvenném, ha lenne. Kicsit fűszeres, keleties illata volt, de mégsem volt túl buja. Abszolút el volt találva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Ella

2015. szeptember 14.

Basszus, nekem is volt ilyenem. :) Ha emlékeim nem csalnak, tartós és kellemes, keleties illata volt. Mikor kifogyott, akkor is megtartottam a flakonját és mikrofonként funkcionált, mikor átjöttek a barátnőim, hogy "szpájszgörlöset" játsszunk. Óóó, emlékek! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

erika88

2015. május 21.

Ó, a régi emlékek! :) Spice girls fanatikus voltam, minden ereklyét gyűjtöttem, és ez a dezodor szerintem a mai napig meglehet valahol a Spice girl-ös kincsesládában. Olyan nagy becsben tartottam, hogy még a sulibuliba is alig fújtam belőle, hogy minél tovább tartson! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

mgina007

2015. március 21.

Úristen, de imádtam! A mai napig emlékszem az illatára, bárcsak még tudnék belőle szerezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate