Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: SziAgi, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok

Megjelenési éve: 1998

Illatcsalád: virágos-zöld

Gabrielaa

2019. július 13.

Az egyik legjobb illatú,tartós hatású dezodor.Nem szüntették meg csak Magyarországon nem kapható.Török webáruházban lehet rendelni bár ide nem szállitják sajnos.Érdemes külföldi webáruházakban kutakodni hátha megoldható a szállitás esetleg több darabot rendelve.Lenne rá jelentkező...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

adrica

2017. május 3.

Nagyon nagy kedvenc volt!!!! Akarom most nyárra!!!! A franc, hogy minden jót megszüntetnek! Nekem ez Balcsis nyaralós illat. Az unokahugomnak volt belőle, ő a Balcsinál lakik, nála nyaraltunk mindig, és én hálám jeléül mindig csórtam a parfüm permetéből. Bocsi! Ez van. Ami jó, az jó. Valaki, után pótlás, valami nem hasonlít rá? Ötletek? Bármi? Aqua di Gioja? Nem? Már nem emlékszem pontosan, csak foszlányok. Csak is nyári légies, vizes illatra. Talán még bambusz volt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

tillisilli

2017. május 1.

16 év, Jim Morrison-os póló kimoshatatlanul leöntve vörösborral, és ez a parfüm hozzá.
Ha ehhez hasonlót megérzek valakin, követni kezdem, hogy emlékezhessek a másolt kazik és buszos osztályirándulások idejére.
Szóljon, aki megtalálta a klón illatot, azonnal megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Szóljon, aki megtalálta a klón illatot, azonnal megveszem.

Tyler

2017. február 4.

Friss,zöld,tartós és különleges...Mi kell ennél több?!? Télen nyáron ideális illat volt,nekem parfüm permetem és deo spray em is volt belőle... A B.U. mellett ez volt a másik sláger illat 1998 van ☺ amúgy Nem tudtam eldönteni melyiket szerettem jobban... Zen vagy O2?!? Sokan használták az osztályban, a Zen-t,talán azért váltottam át aztán o2 re és nem vettem meg belőle 37 flakonnyit 😂 ez olyan uborkás volt,a másik meg kiwi citrom mix,a suliban a fiuk szerint 😂 Látom ez az illat mindenkinek bejött,és a mai napig bejön és bejönne ha még gyártanák... Én szívem szerint csak 2 őt vásárolnék,egyet magamnak a másikat az unokahúgomnak,hogy tegyen ő is különbséget... Ez az illat bármelyik mai egy kaptafa vattacukor őrületű illattal vetekszik!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

TakácsBogica

2016. április 12.

Én is tuti újravenném! Benne van a tinikorom😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Én is tuti újravenném! Benne van a tinikorom😀

Ella

2015. szeptember 14.

A Spice Girls dezodorral egy csomagban kaptam karácsonyra, már több, mint 15 éve. Nagyon szerettem, ennek az illatára jobban emlékszem. Olyan tiszta, ZÖLD illat volt, friss és nem lehet szavakkal leírni. Sajnos semmilyen ma kapható illat nem hasonlít rá. A flakonja is gyönyörű kék volt. Évekig őrizgettem, azt hiszem anyu véletlenül dobta ki, mikor külföldön voltam és takarította a szobámat. Mai napig nagy kedvenc és bármikor újravásárolnám!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

estokani

2014. november 10.

Tinkorom friss uborkaillatú szerelemvirága! :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Tinkorom friss uborkaillatú szerelemvirága! :) <3

SziAgi

2014. augusztus 23.

Egyik kedvenc illatom volt, azóta is keresek ehhez hasonlót...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Egyik kedvenc illatom volt, azóta is keresek ehhez hasonlót...

Macilány

2013. április 30.

Tini korom abszolút minden elsöprő kedvence :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Tini korom abszolút minden elsöprő kedvence :D

mili

2013. március 24.

Mennyire szerettem ezt az illatot! Bánom, hogy nem tettem el belőle egy flakonnal, ha nosztalgiázni támad kedvem, elég lenne csak elővenni és egy kicsit fújni magamra, mert nekem az illatok mindig előhozzák a kellemes emlékeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 24.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate