Infinity

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi07, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali speciális kondicionálást és ápolást biztosít a hajnak, mely könnyen kifésülhetővé válik. Erősíti és tömörré teszi a kutikulát, újjáépíti és regenerálja a hajszerkezetet. Szilikonkristályok biztosítják az intenzív ragyogást. Uv- filtert tartalmaz a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Nem kiöblítendő.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 5.

A legjobb amit eddig használtam. A hajamra csak ezt a termékcsaládot választom samponban, balzsamban és hajvégápolónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 5.

timcsi_i

2013. augusztus 21.

Amikor megvettem és először használtam megijedtem. Egy nyomásra akkora adag jött belőle, hogy nem tudtam rámerjem-e rakni a hajamra ( gondoltam ennyi teljesen befogja zsírosítani). Ráraktam és kb 10 perc elteltével szépen beszivta a hajam. Azóta folyamatosan használom, nagyon megszerettem és a hajam is szép tőle. Az illata kellemes. Most fogyott el, újraveszem biztosan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Szofi07

2013. március 21.

Amióta ezt a hajvégápolót használom, végre sikerült megnöveszteni a hajam :) Szerintem megéri az árát, nekem kb fél évig elég volt, pedig heti 2-3szor használom. Plussz pont, hogy nem ragad tőle a hajam, és kellemes, édes illata van!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Makkancs

2013. március 19.

Fodrász használta a hajamon általában hajfestés után, és akkor nagyon jót tett. Újra rugalmas és egészséges érzetű lett tőle a hajam. Eddig az ára elriasztott attól, hogy otthonra is megvegyem, de látván, hogy talán ez az a hajvégápoló, ami a legkevesebb szilikont és káros anyagot tartalmazza, meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Sindy6

2013. március 3.

Szerintem nagyon jo ez a kis szérum. Jó az illata, nem ragad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Szerintem nagyon jo ez a kis szérum. Jó az illata, nem ragad

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol