Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lacrymosa88, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kvaterner ammónium vegyület, alkilamin derivátum és alkohol hatóanyagot tartalmazó oldattal átitatott kendő, amely alkalmas kis szennyezettségű felületek letörléses tisztítására és fertőtlenítésére.

Minden olyan területen használható ahol a kismértékű szennyeződés eltávolítása mellett a felület fertőtlenítése is cél. Ilyen felhasználási helyek lehetnek az ipar (élelmiszeripar, vendéglátás, kozmetikai ipar, stb.), a közegészségügy (kórházak, rendelők, szociális otthonok, stb.), valamint a lakossági felhasználás bizonyos helyzetei (utazás, kirándulás, stb.)

lacrymosa88

2016. április 21.

Egészségügyben, élelmiszer feldolgozó, állattenyésztő üzemekben ajánlott termék. Élettársam a munkahelyén kapja, én kórházba is vittem magammal, mikor szülni mentem, a wc deszkát törölgettem át vele. Ideális utazáshoz, tömegközlekedéshez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.