Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   munkavédelmi bolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lacrymosa88, Módosítva: 2016. május 4.

Lelőhely:   munkavédelmi bolt
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Higiéniás kéztisztító és fertőtlenítő koncentrátum bőrkímélő tulajdonsággal. Baktericid (MRSA)-fungicid-virucid-tuberkulocid

GNóri

2016. december 30.

Mániákus kézmosó vagyok, főleg, amióta egy egészségügyi cégnél dolgozom. Ez egy szuper kéztisztító, tetszik a könnyű, géles állaga, jól tisztít, de én még az erős fertőtlenítő illatát is szeretem. Minimálisan szárít, de ez nálam minden folyékony szappanról elmondható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Vivi92

2016. december 20.

Én sajnos nem tudom jóra értékelni. 😞 Nagyon jó fertőtlenítős illata van, tutira használ is, de az én kezemen piros, viszkető foltok lesznek tőle, majd vékonyan kisebesedik, mint egy horzsolás. A férjem használja el, ő szereti, főleg amikor betegek vagyunk. (Pedig neki érzékeny a bőre.) Nálam ez valami egyéni érzékenység lehet valamelyik összetevőre, ami nem a gyártó hibája, de sajnos nekem így nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

lacrymosa88

2016. április 21.

Élettársam kapja a munkáltatójától. Kiváló baciölő, kíméletes a bőrhöz, beteglátogatáshoz, kórházi kezeléshez, akár mindennapi használatra is alkalmas. Ahol élelmiszerrel, állatokkal, betegekkel foglalkoznak, onnét nem hiányozhat, de a háztartásban is hasznos társ lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.