Institut Esthederm

Ár:   28 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 10.

Ár:   28 100 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratáló szérum. Magas koncentrációban tartalmaz háromféle hialuronsavat (240g) és olyan speciális vizet,  amely a bőrsejtjeinkben is megtalálható víznek a másolata - így segít kezelni az akut dehidratáltságot. Visszaállítja a bőr hidrolipid rétegét és az optimális hidratáltsági szintjét minden bőrrétegben, valamint azonnali és hosszantartó komfortot biztosít a szomjas bőrnek. Könnyű textúrája azonnal  felszívódik és segít visszaállítani a bőr természetes vízháztartását, intenziven hidratál. A benne lévő háromféle hialuronsav nem csak a vízmegkötésben segít, hanem belülről tölti fel a finomabb ráncokat, a bőr lágyabb, simább és fiatalosabb kinézetű lesz.

Ár: 18.500Ft szállítással együtt , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

stylo

2021. július 11.

Pillanatok alatt es nyomtalanul beszivja a borom. Semmi ragacsos, tapados reteg nem marad utana. A szemem koruli kis szarkalabokat latvanyosan kifesziti. Csak nappalra hasznalom, ejszakara vhogy kenyelmetlen ez a fura turgor az arcomban. Szerintem nem letfontossagu, bar van direkt szemkornyekre, ha jol lattam. Azt azert ki fogom meg probalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Kajmi

2020. november 24.

Életem legdrágább kencéje, mondhatni luxustermék. Szerencsére nem vásároltam, Glamour meglepetés keretében jutottam hozzá, egyébként soha nem próbáltam volna ki.
Meg vagyok elégedve vele. Lassan már elfogy, de biztosan nem veszem újra az ára miatt.
Nagyon könnyed szérum, szinte azonnal beszívódik. Egyáltalán nincs utána ragacsos, tapadó érzés az arcomon. Remekül hidratál, extra puha lesz tőle a bőröm. Reggelente használom. Amit tud, azt egy olcsóbb szérum is tudja szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Antioxidánsok: Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.