Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   175 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.