invisibobble

Ár:   1050-1590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   1050-1590 Ft
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az InvisiBobble Traceless Hair Ring praktikus hajgumi abszolút forradalmi termék a hajgumik között. A különleges alakjának köszönhetően nagyon jól tartja a hajat, de mégsem nyomja el azt. Még akkor sem látható a Traceless Hair Ring hajgumi nyoma, ha egész nap copfban hordja a haját. A gumi műanyagból készült, és alakja egy végtelen spirálra emlékeztet. A hajgumi a copf körül egyenetlen nyomást fejt ki, melynek hála tartja a hajat anélkül, hogy elnyomná. Más hajgumikkal összevetve sokkal kényelmesebb a hajának. A hajszálak nem gabalyodnak bele a hajgumiba és így nem tépődnek ki. A InvisiBobble Traceless Hair Ring hajgumi megfelelő minden típusú és sűrűségű hajnak.

Bettu

2020. november 30.

Igazából az átlátszó van meg, de semmit nem ér. Annyira nem tartja a hajat,hogy az hihetetlen. Ráadásul drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Cseniko

2020. november 25.

Nagyon szeretem.
Először a 3 db os átlátszót vettem meg, tény, hogy kinyúlik idővel, tény , hogy a vékonyszálú hosszú copfon nem fogja valami extrém módon tartani.
De! Az is tény, hogy szemmel láthatóan kevésbé törik a hajam, nem tekeredik rá, nem csupálja ki mint egy hagyományos hajgumi. Én ebben alszok is és nem nyomódik úgy bele a lenyomata reggelre, mint egy hagyományos gumi esetében.
Később vettem utánzatot, nekem közel nem olyan jó! Normál hajgumitól jobb, de ennyi.
Harmadszorra megint a 3 db -os átlátszót vettem meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

Nagyon szeretem.
Harmadszorra megint a 3 db -os átlátszót vettem meg!

Virág-os

2020. október 9.

Teljesen egyetértek TaZsaval, mert szeretem, ha jól tart a hajgumi, és ennek az átlátszó sima változata is nagy csalódás a mások által az égig való felmagasztalás után.
Nekem már pár nap alatt kinyúlt, pedig vékony szálú, nem sűrű (nem kell ritkíttatnom) hosszú hajam van. Halottnak a csók, teljes áron nekem ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Riky1018

2020. október 9.

Rengeteget hallottam róla,agyon magasztalták. Én ajándékba kaptam. De egy igen haszontalan termék számomra. Egyáltalán nem tartja a hajam, lóg a copfom. Ha azt szeretném,hogy tartson nagyon meg kell húznom és a gumi kinyúlik. Szerintem nem is esztétikus vele egy copf. Nekem azóta is a fiókban pihen vésztartalékként...

TaZsa

2020. június 1.

Teljesen ugyanaz a véleményem mint Cicc1234-nek. Még annyit fűznék hozzá, hogy 1,5 hét után mivel teljesen kinyúlt forró vízbe tettem, ami végülis segített rajta de nem lett ugyanolyan mint mikor elsőnek használtam. Hátközépig érő vékonyabb száraz hajam van, nekem húz és belegabalyodik mikor kiveszem ezért óvatoskodni szoktam vele ami viszont nem az én idegeimnek való :D mondjuk épp ezért nekem nem húzott ki egy hajszálamat se... Ezek után azt mondanám, hogy azoknak akik szoros csuriban szeretik hordani a hajukat (amit reggel összegumizok és estig tart) és hosszabb a hajuk, azoknak inkább csalódás lehet ez a termék. Pozitívuma, hogy tényleg nem gyötri meg a hajhagymákat...mivel ahogy írtam, egyszerűen nem tudja olyan szorosan tartani a hajat, viszont erre meg bármilyen hajgumi képes ha nem csurizom olyan szorosra...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 1.

Cicc1234

2020. május 15.

Sajnos ez nekem se jött be:
- ha tartaná a hajam, úgy már túl szoros és húzza,
- ha kényelmesnek tűnik, nem szorosra tekerve, akkor nem tart,
- nyomot hagy,
- gyorsan kinyúlik,
- és csúnya is szerintem (ami megbocsátható lenne a szent cél érdekében, ha a funkcióját betöltené).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Sajnos ez nekem se jött be:
- ha tartaná a hajam, úgy már túl szoros és húzza,
- ha kényelmesnek tűnik, nem szorosra tekerve, akkor nem tart,
- nyomot hagy,
- gyorsan kinyúlik,

mafalda

2020. május 9.

Nekem semmit nem ér... nem tartja a hajam és igenis tépte mikor ki akartam bontani. Sajnálom😞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

blessed

2020. május 5.

Na ma elszakadt sajnos az egyik hajgumim, pont az illesztésénél, így eljött a véleményezés ideje. Kb. 6 éve vettem ezt az eredetit még amikor bejött és nem voltak utánzatai, kicsit drágálltam, de éreztem, hogy jó befektetés lesz. :) Nem húz, nem tép, nem csavarodik rá a hajam; laza, de csinos copfot tudok vele csinálni. Én nem is tettem soha forró vízbe, hamar és szépen visszaugrott magától mindig. ( Vajon forró víztől tovább élt volna...?) Én is még csak egyet vettem ki a dobozból a 3-ból és tovább bírta, mint ahogy számítottam rá, heti több napi használat mellett. Nekem annyira bevált, hogy azóta se vettem semmilyen másik hajgumit, most viszont jöhet a következő a dobozból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Sjulia88

2020. április 23.

5 éve csak ez, semmi mást nem lát a hajam. Nagyon szeretem, nem marad nyoma a hajamban, nem húz, ha kinyúlik nem mindig ugrik vissza forró víz hatására az eredeti állapotba. 14 féle színben van eddig meg, mindi egyet benne hagyok a dobozában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

TheGirl

2020. március 24.

Nagyon próbáltam szeretni, de igazából nem érzek semmi különbséget az eredeti, és a lidl-ben vásárolt utánzat között. Alapvetően nem rossz kis termék, de ha az ár-érték arányt nézzük, nem éri meg az árát. Legnagyobb problémám vele, hogy néhány használat után kinyúlik. Ettől többet vártam volna, főleg ennyiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.