invisibobble

Ár:   1050-1590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   1050-1590 Ft
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az InvisiBobble Traceless Hair Ring praktikus hajgumi abszolút forradalmi termék a hajgumik között. A különleges alakjának köszönhetően nagyon jól tartja a hajat, de mégsem nyomja el azt. Még akkor sem látható a Traceless Hair Ring hajgumi nyoma, ha egész nap copfban hordja a haját. A gumi műanyagból készült, és alakja egy végtelen spirálra emlékeztet. A hajgumi a copf körül egyenetlen nyomást fejt ki, melynek hála tartja a hajat anélkül, hogy elnyomná. Más hajgumikkal összevetve sokkal kényelmesebb a hajának. A hajszálak nem gabalyodnak bele a hajgumiba és így nem tépődnek ki. A InvisiBobble Traceless Hair Ring hajgumi megfelelő minden típusú és sűrűségű hajnak.

anita0101

2020. február 22.

Imádom ezeket a hajgumikat. Korábban nemigazán szimpatizáltam velük,szerintem azé mert valami hasonló copy terméket próbáltam és az nem volt jó. Viszont ez nagyon klassz. Pl hajmosás után ha összefogom a haja akkor sem marad benne a hajgumi helye, míg a hagyományos hajgumi használatánál mindig meglátszódott a hajgumi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

oaxaca

2020. február 5.

Már jó ideje csak ezt használom, évek óta nem volt a hajamban más. Tegnap mégis csak hagyományos hajgumit találtam és pár óra után úgy fájt a fejbőröm, húha. Nálam ez az abszolút favorit. Még a tartós egyenesítés után (amikor nem szabadna gumizni) akkor is ezt rakom a hajamba és nem töri meg. Mondjuk az árát sokallom, még pár éve a Rossmannban 300 ft-ér adták, akkor az összeset megvettem és azóta is azokat használom. A legrégebbi hajgumim olyan 8 éves lehet és tökéletesen működik még mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

hdori23

2020. február 5.

Kivétel vagyok azt hiszem, nekem csalódás :( ..régóta szerettem volna de kicsit drágálltam az árát. Az igaz hogy nem töri a hajamat, és szinte mindig copfba van a hajam és nem fáj a fejbőröm utána ami abszolút pozitívum. Viszont annak ellenére hogy vékonyszálú, kevés hajam van nem tartja szépen mint egy átlagos hajgumi ami nagyon zavar. -1 csillag pedig mert ahogy kiszedem a hajamból állandóan tépi a hajam és belegabalyodik.Vannak előnyei de nekem nem hozta a magas minőséget a hype és ára ellenére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

catacidus

2020. január 30.

Már úgy másfél éve folyamatosan használok a hármas csomagból 1 darab hajgumit, és nagyon szeretem. Szépen megtartja a dús hajkoronát is, pedig magasra kötöm fel a hajamat. Nem szakad, nem színeződik el (a sötétebb barnát vettem meg), annyi a titka a dolognak, hogy pár naponta forralok fel vizet, és ebbe a forró vízbe beledobom a hajgumit, így nagyjából visszanyeri az eredeti formáját és újra fixen tartja a frizurámat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. január 13.

A legjobb hajgumi!! Csak ilyet használok, nagyon kímélő és tényleg szinte meg sem érzem, ha egész nap szoros coppfban van a hajam sem. Nem töri a hajam és a nyoma sem marad benne.A színek szépek, nagyon jó termék😊😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 13.

agiagi

2020. január 2.

Szuper hajgumi, nem tepi a hajam. Hármas csomaggal vettem, de biztosan fogok még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Aryaa

2019. november 3.

Kb. Másfél éve használom. Csodás. Soha másik hajgumit! Nem akad be a hajam, színben is teljesen mindegy, mindegyik csodás. Nem tép, nem húz, nem nyúlik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

typical

2019. október 17.

Egy világos, bézs színű original csomagot vettem, összeségében szeretem használni, de ha találok olcsóbban hasonló színű dupe-ot, nem hiszem, hogy újraveszem.
Abból a szempontból jobb a hagyományos hajgumiknál, hogy nem nyúlik ki (illetve vissza tud húzódni), és nem annyira feltűnően töri meg a hajat... De azért megtöri, az én vékonyszálú, egyenes hajamban legalábbis meglátszik ez is. Három hónapja használom az egyiket, és nagyon feltűnően elszineződött, pedig maximum a napfény érte. A napokban azt is észrevettem, hogy az illesztése el kezdett tönkremenni. Az ötlet amúgy szuper, elhagyni is nehezebb, mint egy sima hajgumit, ezért biztos ilyesmit veszek legközelebb is, de a 4 csillagot csak az "ötlet" miatt adom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

ev3lin

2019. október 15.

Az ára miatt sokáig csak szemeztem vele, de végülis rá szántam magam a megvételére. Notino-ról rendeltem 1200 Ft-ért a 3 db-ot. Hosszú hajam van és a hajam védelme érdekében vettem meg, hogy ne törje meg hajgumi. Nekem nem tartja meg a hajam. Hamar ki lazul, ha meghúzom, hogy megszorítsam szétcsúszik a copf körül a haj és kiállnak ilyen kis tarajok :D Nem rossz termék, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

rammy717

2019. október 1.

Régóta szemeztem vele, de sokalltam az árát. Sikerült egyszer kifognom akciósan, és így nem volt kérdés, megvettem.
Nagyon vékony és pici, de ennek ellenére hihetetlenül jól összefogjam a hátközépig érő hajamat. Elégedett vagyok vele, megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.