invisibobble

Ár:   1050-1590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   1050-1590 Ft
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az InvisiBobble Traceless Hair Ring praktikus hajgumi abszolút forradalmi termék a hajgumik között. A különleges alakjának köszönhetően nagyon jól tartja a hajat, de mégsem nyomja el azt. Még akkor sem látható a Traceless Hair Ring hajgumi nyoma, ha egész nap copfban hordja a haját. A gumi műanyagból készült, és alakja egy végtelen spirálra emlékeztet. A hajgumi a copf körül egyenetlen nyomást fejt ki, melynek hála tartja a hajat anélkül, hogy elnyomná. Más hajgumikkal összevetve sokkal kényelmesebb a hajának. A hajszálak nem gabalyodnak bele a hajgumiba és így nem tépődnek ki. A InvisiBobble Traceless Hair Ring hajgumi megfelelő minden típusú és sűrűségű hajnak.

1000.-invisibobbleOriginal limitált
Ár: 1000.- , Eladó: cincur
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a XVII. kerületben, Örsön, Blahán, Corvin negyednél megoldható vagy posta/foxpost
invisibobble Hairhalo We're Ornament To Be Pánt
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csipetke

2022. május 12.

Szinte már csak ilyen haj gumikat használok. Tényleg nem húz nem töri a hajam. Beszereztem már sok színben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 12.

fokid1

2022. május 12.

Még csak pár napja használom, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon vastag és sok hajam van, úgyhogy ha magasabbra akartam kötni a hajam vagy egy szorosabb copfot szerettem volna, akkor nagyon rövid időn belül úgy éreztem hogy skalpolnak... de ezzel észre sem veszem hogy benne van a hajamba, lefeküdten úgy aludni hogy ezzel volt felkötve a hajam. Biztos hogy ezután több ilyen hajgumit veszek még, merr az hogy nem húz a fejbőröm és nem kényelmetlen egy szoros copf, igazán felbecsülhetetlen érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Kriszta92

2022. január 15.

Fekete original van meg nekem és nagyon szeretem. Jól összefogja a hajamat, nem tépi. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

noricza

2021. november 18.

Ezt a fajtát nem ismerem, de csak egy szösszenetért nem fogok még 1 terméket felvenni mert felesleges.(kb egy kaptafa mind úgyis) Szóval: nekem az N-betűs online drogériás saját márkás ilyen csoda gumija van meg. A 4 db-ból lassan 1 éve nyúzok 1-et. Még nem nyúlt ki, nem pattant el. Igazából arra használom ha hajmosás után nem akarom, hogy benne maradjon akármilyen nyom mikor hirtelen össze kell fogni valamiért (főzés, evés , mosogatás, fürdés) Azt nem mondanám, hogy nyom nélkül marad mert akkor hazudnék, de még akkor egy fésülés után nem kell újra vasalni. Nekem sajnos eléggé beleakadnak a hajszálaim, így azt sem állítanám , hogy nem szaggatja a hajat. Ha már zsíros a hajam és az összefogós módszer marad, akkor maradok a klasszikus hajguminál mert csak az tartja meg elég feszesen a hajam úgy hogy az atom biztos legyen. Nem mondanám pénzkidobásnak mert azért van némi haszna és lássuk be a régi harisnyás módszernél egyel modernebb (bár én még mindig úgy gondolom hogy az igazán működött :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

Camillala

2021. február 5.

3 db átlátszóm van, minden szuper volt, jól tartott, oda voltam érte. De egy átlagos gumizáskor elszakadt a forrasztásnál (1 hónap használatnál, amikor felváltva a 3-at cserélgettem)... Azért ennél az árnál nem erre számítanék. A kínais változataival még nem jártam így, ami elég furcsa. Azért remélem a többi tartja majd magát hosszú ideig, mert amúgy áradozni akartam volna róla, hogy milyen jól tart, nem töri a hajam.
Göndör hajam van, aminél egyszer csavarással már szoros is a copf. Viszont most hogy kivasaltam a hajam tényleg, ahogy előttem írták kicsúszik a hajamból, többször újra kellett kötni. Ez göndör verziómban nem fordult elő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Bettu

2020. november 30.

Igazából az átlátszó van meg, de semmit nem ér. Annyira nem tartja a hajat,hogy az hihetetlen. Ráadásul drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Cseniko

2020. november 25.

Nagyon szeretem.
Először a 3 db os átlátszót vettem meg, tény, hogy kinyúlik idővel, tény , hogy a vékonyszálú hosszú copfon nem fogja valami extrém módon tartani.
De! Az is tény, hogy szemmel láthatóan kevésbé törik a hajam, nem tekeredik rá, nem csupálja ki mint egy hagyományos hajgumi. Én ebben alszok is és nem nyomódik úgy bele a lenyomata reggelre, mint egy hagyományos gumi esetében.
Később vettem utánzatot, nekem közel nem olyan jó! Normál hajgumitól jobb, de ennyi.
Harmadszorra megint a 3 db -os átlátszót vettem meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

Nagyon szeretem.
Harmadszorra megint a 3 db -os átlátszót vettem meg!

Virág-os

2020. október 9.

Teljesen egyetértek TaZsaval, mert szeretem, ha jól tart a hajgumi, és ennek az átlátszó sima változata is nagy csalódás a mások által az égig való felmagasztalás után.
Nekem már pár nap alatt kinyúlt, pedig vékony szálú, nem sűrű (nem kell ritkíttatnom) hosszú hajam van. Halottnak a csók, teljes áron nekem ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Riky1018

2020. október 9.

Rengeteget hallottam róla,agyon magasztalták. Én ajándékba kaptam. De egy igen haszontalan termék számomra. Egyáltalán nem tartja a hajam, lóg a copfom. Ha azt szeretném,hogy tartson nagyon meg kell húznom és a gumi kinyúlik. Szerintem nem is esztétikus vele egy copf. Nekem azóta is a fiókban pihen vésztartalékként...

TaZsa

2020. június 1.

Teljesen ugyanaz a véleményem mint Cicc1234-nek. Még annyit fűznék hozzá, hogy 1,5 hét után mivel teljesen kinyúlt forró vízbe tettem, ami végülis segített rajta de nem lett ugyanolyan mint mikor elsőnek használtam. Hátközépig érő vékonyabb száraz hajam van, nekem húz és belegabalyodik mikor kiveszem ezért óvatoskodni szoktam vele ami viszont nem az én idegeimnek való :D mondjuk épp ezért nekem nem húzott ki egy hajszálamat se... Ezek után azt mondanám, hogy azoknak akik szoros csuriban szeretik hordani a hajukat (amit reggel összegumizok és estig tart) és hosszabb a hajuk, azoknak inkább csalódás lehet ez a termék. Pozitívuma, hogy tényleg nem gyötri meg a hajhagymákat...mivel ahogy írtam, egyszerűen nem tudja olyan szorosan tartani a hajat, viszont erre meg bármilyen hajgumi képes ha nem csurizom olyan szorosra...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 1.