Egyéb

Ár:   1050-1590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2015. március 8.

Ár:   1050-1590 Ft
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az InvisiBobble Traceless Hair Ring praktikus hajgumi abszolút forradalmi termék a hajgumik között. A különleges alakjának köszönhetően nagyon jól tartja a hajat, de mégsem nyomja el azt. Még akkor sem látható a Traceless Hair Ring hajgumi nyoma, ha egész nap copfban hordja a haját. A gumi műanyagból készült, és alakja egy végtelen spirálra emlékeztet. A hajgumi a copf körül egyenetlen nyomást fejt ki, melynek hála tartja a hajat anélkül, hogy elnyomná. Más hajgumikkal összevetve sokkal kényelmesebb a hajának. A hajszálak nem gabalyodnak bele a hajgumiba és így nem tépődnek ki. A InvisiBobble Traceless Hair Ring hajgumi megfelelő minden típusú és sűrűségű hajnak.

Nessy

2019. június 9.

Iparfümériáról rendeltem a szettet, amiben két kontyfánk és 3 doboz hajgumi van. Nekem csúszós, de erős, nagyon egyenes hajam van, de jól megtartja, nem tépi, nem töri meg és futás közben ha feltekerem kontyba, akkor érezhetően sokkal jobban tart, mint a sima hajgumi. Még akkor sem nyúlt ki vészesen, amikor a fánkon húztam át (és a fánkos konty is sokkal tovább maradt szép, mint ahogy eddig hajgumival és kontytűkkel próbáltam), így szerintem egy ideig elég lesz ez a 9 darab.:) Ha tönkremennek, akkor barnát és átlátszót fogok rendelni, nagyon megszerettem őket!

Up:
a 2015 januári véleményemet továbbra is tartom. Az utolsó hajgumit az első vásárlásomból a napokban dobtam ki (a többi elveszett, elajándékoztam, stb.) Kb. két éve vettem egy csomag átlátszót az utolsó még most is tart. Most frissítettem a készletem egy doboz átlászóval + aranyszálas slim verzióval (ami szerintem erősebben tart, mint a hagyományos). A tökéletes hajgumi <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Up:

anyujobbantudja

2019. április 16.

Túlárazott kis vacak. :D Valóban nagyon jó de ennek az árnak a tört részéért vehetünk ugyanilyen jót. Jó erősszàlú a hajam, de még így is jól tart, most is van egy a csuklómon tartalékba mert feketében amúgy karkötőnek is hordom, aztán ha kell vmi a hajamba csak hopp, lekapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

racheldawes

2019. március 22.

Akciósan sikerült hozzájutnom a "Something Blue" hármas csomagjához. Imádom! Egyáltalán nem töri vagy húzza a derékig érő, dús hajzuhatagomat, amit a "hagyományos" hajgumikkal kapcsolatban eddig nem igazán tapasztaltam. Nem nyúl ki, jól bírja a strapát, elnyűhetetlennek tűnik. Szerintem teljes áron is abszolút megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

zorica85

2018. november 10.

Akciósan vettem már jó ideje a müllerben két 3 darabosat, átlátszót és rózsaszínt. Még csak az első darabokat használom belőlük, de már szerintem több mint egy éve. Hibátlanok, jól tartanak, nem hagynak nyomot, én nagyon szeretem. Az ára húzós, de ha belegondolok hogy mennyi ideig fogom használni ezt a hat darabot abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lina14

2018. november 10.

én a barna és az átlátszót vettem meg. szeretem mert valóban tart, és nem esik ki. ha az ember forró vízbe rakja, visszaugrik az eredeti méretére, így sokáig eltart. nem olyan egyszerű kiszedni a hajból mint a sima hajgumit, de annyi baj legyen. plusz nehezebb elveszteni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Evelyn31

2018. október 3.

Akciósan vettem...Jó,jó de nekem mégsem az igazi :/ Még adok esélyt,de nekem vhogy hiába próbálom nem tartja erősen a hajam...lehet én vagyok a béna. :( Egyenlőre szeretem is meg nem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Bogyóka

2018. szeptember 7.

Update:
Màr egy éve nyúzom ezt a 3 db-ot, nem vettem azóta újat és utóbbi időbe nyomot hagy a hajamban ahol copfba volt fogva. Persze nem vészes, de eddig ez nem volt. Nekem is kivannak nyúlva, többször kötöm át. Egy csillag minusz.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, az eredetit, hihetetlennek tűnt, hogy létezik olyan hajgumi, ami nem hagy „nyomot” a hajban. Azóta csak ezt használom, az összes régi hajgumimat kidobtam. Nem tépi a hajat és nem töri. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Update:

Lilium

2018. július 18.

Én nagyon szeretem, mert egyáltalán nem tépi a hajamat. Rengetegen panaszkodnak, hogy nem tart rendesen, de nekem sosem csúszott még ki, pedig sok és vékonyszálú hajam van. Tartja a formáját, de szerintem is csak lazább, egyszerűbb frizuráknál mutat jól. Összeségében nekem megérte, színte mindig ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

cattitude

2018. június 1.

féláron vettem a Rossmannban, így 1 hajgumi ára egész elviselhetőre jött ki. eddig is fémmentes hajgumikat használtam, amikbe nem akadt bele a hajam és nem törte, illetve nem is szakadtak el könnyen, de ez az első telefonzsinór jellegű hajgumim. egész jól tartja a copfom, de azért egy idő után kicsúszkál. kényelmes viselni. összességében nem dobtam hátast tőle és teljes árán nem érné meg nekem. meglátjuk, a nedves hajjal mit kezd, addig egy erős hármas.

update: ha kihúzom a hajamból, tépi a hajszálaim??? nem is értem. leveszem 2-re, tök béna ez így.

update2: marad a 2 csillag, az egyik már nagyon durván kinyúlt, a hajszárítós trükkel visszajött, de attól meg az anyaga gyengült meg. úgy tervezem, kb egy évig fogják így bírni, mondjuk az így elosztva nem sok, de a 6 darabos 700 forintos szuper hajgumijaim több évig jók voltak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Macska27

2018. május 30.

Az eredeti original Invisibobble-t használom, nincs tapasztalatom utánzatokkal. 20% kedvezménnyel vásároltam meg a Müllerben. Még csak 2 hónapja van meg kb. és az egyik teljesen kinyúlt és össze csavarodott, persze ettől még simán végzi a dolgát. Vékonyszálú hajamat frissen mosva is tökéletesen tartja, futás közben sem csúszik szét. Laza copf és konty készítéséhez ajánlom inkább, nehéz vele szép frizurát készíteni. Amikor esténként kivettem a loboncomból a korábban használt hajgumijaimat, mindig felüdülés volt, nap végére fájt a fejbőröm. Mióta ezt használom, ez a kellemetlen érzés megszűnt. 1300 ft-ért megérte, akciósan legközelebb is fogok vásárolni. Eddigi legjobb hajgumim. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.