Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2013. március 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Használata: Szórjuk a port az ápolandó felületre és egyenletesen simítsuk el.

Előnyei: gyulladásgátló hatású, bőrnyugtató hatású, fokozza a komfortérzetet.

Színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.

tátombák

2015. február 15.

Én nem gondoltam volna, hogy egy hintőpor lehet ennyire rossz. Megvettem Magdianyusnál, olyan 'egynek jó lesz' alapon, de az első használat után nyilvánvalóvá vált, hogy ez kritikán aluli termék. Annyira szárít, mint semmi más, mint ha egy vödör mészbe mártanám a testem.
A zöld kamillásat tegnap a hajamra próbáltam tenni szárazsamponként, de azóta is olyan a fejtetőm, mint valami drótkefe, pedig nem tettem rá sokat.
A sárga, körömvirágosat végül odaadtam apukámnak, bicikliszereléskor jól jön, a külső és belső közé szokták szórni, másra nem lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract