Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   25 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2020. március 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Erős hatású fehérítő arckrém retinollal, pigmentfoltok halványítására és sötét foltokra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

6vilag

2020. április 18.

Kb. 3-4 hete használom, ici-pici kell belőle. Kézre használom, és azt hiszem, hogy ez tényleg működik, én látom a változást. Néha 2x használtam napi szinten: este és reggel, és újabban már csak 1x alkalmazom. Felkenés után teljesen matt érzetet hagy maga után, nem zsíros, hidratál is kissé, bár én szoktam fölé még kézkrémet tenni, mert nagyon száraz a kezem. Két tubussal rendeltem egyszerre, a kurzus végén újra jelentkezem. Eddig elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.