iWear

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   optikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   optikák
Kategória:   Egyéb

Egyflakonos, többfunkciós fertőtlenítő oldat, melynek tartalma 0.0001% polyhexanide (mint aktív hatóanyag és konzerválószer, dexpanthenol, sorbitol, sodium phosphate, tromethamine, poloxamer 407 és disodium edetate.

halexa11

2015. november 23.

Ha jól emlékszem 2 éve van kontaktlencsém és azóta ezt használom. Nagyon jól végzi a dolgát. A kiszerelése praktikus, hiszen sokáig elég viszont a táskámban is somán elfér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

MissC

2015. október 20.

Mióta kontaktlencsés vagyok, kb. 4 éve ezt és a Bausch & Lomb ReNu folyadékot használom, mikor melyiket, szerintem rendben van, szépen tisztít, az ára viszont elég horror mindkettőnek, utoljára 4000 forint környékén jutottam hozzá. Az újabb kiszerelésnek borzalmas a szája, ezért egy régebbi flakonba töltöttem bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Incuss

2015. augusztus 20.

A csepegtetője nagyon rossz,mindenhova folyik,csak oda nem,ahova kellene..Csakis emiatt pontozom le,amúgy tökéletes számomra maga a folyadék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

mariska6

2015. május 20.

Véletlen ezt vettem Supreme+ helyett. A nagyon érzékeny szemem 3 nap alatt bevörösödött és viszketett, berakáskor csíp, könnyezik. Látszik, hogy mások az összetevői, mint a Supreme+-nak. El tudom képzelni, hogy másnak semmi gondot nem okoz, de nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 20.

Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Nem hivatalos INCI összetevő. A PHMB, vagyis a Polyhexanide egy fertőtleítő és antiszeptikus hatású polimer. Az összetevővel elsősorban kontaktlencse-tisztító termékekben találkozhatunk.

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.