iWear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   optikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marmalade, az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   optikák
Kategória:   Egyéb

Az iWear All-In-One Supreme+ többfunciós fertőtlenítő oldat tisztán tartja lencséit valamint komfortérzést biztosít. Ez minden, amire bármely típusú lágy kontaktlencséinek napi ápolására szüksége van.

Az iWear All-In-One Supreme+ többfunciós fertőtlenítő oldat egy steril, pufferolt, izotóniás vizes oldat, amely nátrium-kloridot, szorbitot, dinátrium-edetátot, bórsavat, aminometil-propanolt; tisztító anyagként citrátot és poloxamint; továbbá 0,0001% polidronium-kloridot és 0,0005% mirisztamidopropil-dimetilamint tartalmaz.

Összetevők: Polidroniumchlorid, Myristamidopropyldimethylamin

felicitas

2018. szeptember 8.

Nekem nem hidratál eléggé, szúrt, kapart már délután a lencse, homályosan láttam. A rózsaszín viszont tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

jemelja

2016. augusztus 6.

Utazáshoz a 90ml verzió nagyon jó. Az olcsóbb folyadékok közé tartozik, de sajnos nem nedvesít annyira, mint más folyadékok, így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

szeliger

2015. december 27.

Több mint 30 éve hordok szemüveget és 25 éve használok rendszeresen kontaktlencsét is, az utóbbi 15 évben napi viselésű lencsét, ezért ezek a lötyik kikerültek a látóteremből. De most...öregszik a szemem is, az apróbetűt már sem szemüveggel, sem lencsével nem tudom olvasni. A szemüveg mellett még könnyebb a helyzet, mert ha lekapom, akkor simán megy az olvasás, de a kontaktlencsét nem lehet csak úgy kikapkodni, szemüveget meg nehogy már felvegyek a lencse elé olvasáshoz. A legkritikusabb és legidegesítőbb a főzés, mert ott közelre és távolra is jól kell látni és ezt váltogatni kell. Szóval most keressük a legjobb megoldást, próbálgatom a multifokalis lencséket, amik nagyon vicces elven működnek, csak még szerintem nincs meg az igazi. Az optikusok szerint minden rendben, mert a távoli táblát és a közeli próbaszöveget is el tudom olvasni, ezért kössek kompromisszumot, csak én ennél jobb képhez voltam eddig szokva. Nagyjából így kerültem én vissza a kontaktlencse folyadékokhoz, kezdve az itt láthatóval.
A csomagolás egy katasztrófa, a kupak felpattintós módon működik és folyamatosan figyelni kell, hogy a kupak ne kerüljön a kinyomott lötyi sugarának útjába, praktikusan többször ki kell hajtani illetve egy ujjal ügyesen eltartani. Ha ez még nem lett volna elég, akkor jön a második megpróbáltatás, a lötyi mindenfelé folyik, éppenséggel a tárolótokba is jut belőle, meg mellé is bőséggel. Lehet, hogy ez majd javul, ha már kevesebb lesz benne, de én ezt a megoldást nagyon utálom. A folyadék minőségével nincs bajom, nem csíp, nem pirosodik be a szemem tőle. Szemcseppként nekem semmit nem ér, kevés, a kombinált műkönnyek jobbak.
Legközelebb biztosan más folyadékot fogok venni, a csomagolás miatt ez a cucc közel értékelhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 27.

mackle

2015. december 21.

Semmi baj nem volt vele, tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

Semmi baj nem volt vele, tökéletes.

Ella

2015. május 28.

Az All-In-1 Supreme-ról váltottam erre a "pluszabb" verzióra. :) Ugyan drágább és pár milliliterrel kevesebbet is kapunk belőle, de éreztem a különbséget. A lencsét jobban tisztítja, tovább marad nedves, nem szárad rá a szememre, így jelentősen kényelmesebb is a viselése. Mivel extra érzékeny a szemem, így műkönny helyett is ezt használom. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

mariska6

2015. május 6.

Nagyon érzékeny a szemem. Ettől nem pirosodik be és nem viszket a szemkörnyékem, az Aosepten kívül ez az egyetlen nálam, ami ezt tudja. A kupak tényleg bosszantó, de a fentiek mellett semmiség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 6.

tdorina3

2015. március 18.

Ez volt az első kontaktlencse-folyadékom, és most is pont ilyenem van. Teljesen jó, nem volt vele sosem problémám. A kupakja tényleg odafigyelést igényel, hogy ne menjen mellé öntéskor a folyadék, de kis kitapasztalással szerintem simán menni fog mindenkinek. Az árával nem vagyok én sem kibékülve, de maga a termék ettől függetlenül nagyon jó, szóval 5*. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 18.

AnnaPanka

2015. március 4.

Ezt a folyadékot ajánlották az Ofotértben, először egy simább változatot, legutóbb az érzékeny szemre valót hozta el nekem anyukám. Kicsit drágállom, több, mint 4000 ft volt a 355 ml-es kiszerelés. Egyébként jó, nem irritál, nem tette még tönkre a lencsét, szóval meg vagyok vele elégedve. A kupakja tényleg fura, először nekem is mellé ment egy csomó, de ha teljesen fejre állítom, akkor egyáltalán nem folyik mellé semennyi. Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

marmalade

2014. november 15.

Első kontaktlencse-folyadékom és valami babonás félelemből nem is cseréltem le soha. Nagyon szeretem, a 355 ml-s kiszerelés nagyjából három hónapra elég attól függően, hogy mennyit hordom a lencséimet. Nagyon jó szemcseppként is használni, van külön kis flakonom belőle. Amit nem szeretek benne, az a kupakja, mert nehéz anélkül beletalálni a tartóba, hogy ne folyjon mellé valamennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.