Jacques Zolty

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2020. október 30.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: lime, rum, cola

Szívjegyek: davana (artemisia pallens), nyír, fekete bors

Alapjegyek: vanília, ámbra, fehér pézsma

lazolkov

2021. július 14.

Jacques Zolty legújabb Havanna kollekciója a Karib-szigetekre, Kuba fővárosába invitál bennünket, hogy a számára oly kedves város időtlen báját csodálatos illatkreációin keresztül ismertesse meg velünk – szó szerint a bőrünkön érezzük ennek a napsütötte, egzotikus városnak a hangulatát!
A Cubata andalítóan illatos dohánylevelekkel nyílik meg, a nyírfalevelek enyhén füstös aláfestésével, amit hamarosan pezsgően fűszeres hullámok követnek egy pohárka rumban, melyet olvadó mézzel tettek balzsamosabbá.
Mindezt mi más, mint az ámbra mélysége és a tonkabab krémessége teszi hihetetlenül gazdaggá.
Természetesen az édes guajakfa fás gyantássága sem hiányozhat ebből az izgalmas és markáns kompozícióból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 14.

Edwin

2021. január 21.

Távol vagyok munkától, távol a gondoktól,
s távol a stressz mérgező erejétől.
Távol az idegesség, s távol a határidők.

Fantasztikusan boldog és üdítő zene szól valahonnan, benézek hát..

- Mivel szolgálhatok? Kérdi egy csinos Kubai Hölgy.
Új vagyok a vidéken turistaként, s ekképpen nem ismerem a helyi szokásokat/ízeket. A szabadságtól megrészegült fejem egy pillanatra megállt hezitálni.
- A helyi specialitást kérem szépen! Feleltem bizonytalanul.

Fűszeres maszkulin libikóka érzéki ámbrás-vaníliás fatányéron, frissen illatozó szárított dohány forgáccsal ékesítve, s gazdagon mézbe forgatva.
Díszítésként egy vékony szelet lime.
A fogásunkat rumos kólával öblítjük a hangulat kedvéért.
Jó étvágyat kívánok hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Távol vagyok munkától, távol a gondoktól,
s távol a stressz mérgező erejétől.
Távol az idegesség, s távol a határidők.

Fantasztikusan boldog és üdítő zene szól valahonnan, benézek hát..

- Mivel szolgálhatok? Kérdi egy csinos Kubai Hölgy.
- A helyi specialitást kérem szépen! Feleltem bizonytalanul.

Díszítésként egy vékony szelet lime.
A fogásunkat rumos kólával öblítjük a hangulat kedvéért.
Jó étvágyat kívánok hozzá!

gbence90

2020. június 23.

Top,top,top illat. Dohányos-mézes extra tartós, már már extrait szinten, Az ára korrekt, a minőség garantált.
Nem kérdés az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Nem kérdés az 5 csillag.