Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Továbbfejlesztett, átcsomagolt változat!

A szérum ránctalanító hatású. Halványítja a bőrt és a bőrön lévő pigmentfoltokat, harcol a szabadgyökök ellen, revitalizál. Segít a bőrnek megszabadulni az elhalt hámseljtektől, mitesszerektől. Fehérítő hatású, halványítja a hegeket.

A C-vitamin antioxidáns hatású, serkenti a kollagén termelődését, regenerálja és újjáépíti a bőrt. Javítja a napsugárzás okozta károkat a bőrben és elősegíti annak védekezőképességét az UV sugarakkal szemben.

Az aszkorbinsavat a szérum mellé csomagolva adják, a használat megkezdése előtt kell beleönteni a szérumos üvegcsébe és jól összerázni az üveg tartalmával. Ezután hűtőszekrényben kell tárolni.

DuendePadme

2019. október 14.

3 üveggel használom (nem egymás után, hanem mindig vissza-vissza térek hozzá, amikor az aktuális kedvencem out of stock), vegyesek az érzéseim: az ára mellette szól, hatása is látványos, nekem még sosem oxidálódott, vagyis ár-érték arányban tökéletes. 1 valamit azonban egyszerűen nem tudok megszokni: felkenés után ragacsos marad a bőröm (de színtelen, engem egyáltalán nem fog össze), és a fényvédő után is csillogok tőle. Emiatt adok csak 4 pontot neki, azonban a dolgát jól végzi, az én dehidratáltságra hajlamos, érzékeny, pattanás után maradt enyhén foltos arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

boja

2019. július 26.

Háromszor próbáltam és sárga lett a bőröm valamint fekete miteszerek lettek az arcomon ami addig soha nem fordult elő. Így ki kellett dobnom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

BLili

2019. június 3.

Update: másfél hónap után megromlott, úgyhogy nem ajánlom. A wishtrendes mindig kibírta, amíg el nem fogyott, tehát 3-4 hónapot.

Nem olvastam el, hogy össze kell keverni a port a szérummal, úgyhogy kb. 1,5 hétnyi használatig azt hittem, hogy tök jó, mert még port is adtak a szérum mellé, majd valamibe belekeverem... -.- és hogy milyen jó, egy ascorbic acid szérum, ami nem is csíp... De aztán leesett, és összeöntöttem a port a szérummal, ami így most nem 20%, hanem jóval több arányú, csíp is rendesen, de mégsem pirultam ki tőle, a szokásos fémes szagot hagyja maga után, de nem ragad annyira, mint a wishtrend-é. Én úgy látom, hogy dolgozik rendesen, és az összetevők miatt még jobb is, mint a wishtrend-é, azonban én szkeptikus vagyok ezzel, hogy utólag keverem bele a port, hogy ez így tényleg jó-e, elég hatékony-e?... emiatt szerintem én nem fogom újravenni.
Egyébként az árát illetően, a wishtrendnek az ebayen van egy olyan ajánlata, hogy kb. 20 dollárért kapsz egy szérumot, plusz 5 db c-vitaminos maszkot (amik zseniálisak, a Benton snail bee venom után a második legjobbak, ergo nagyon sokáig érződik a hatása), ami azt jelenti, hogy csak 10 dollár a szérum. És az már kb csak 1 dollárral több, mint ez a szérum, és én annál még nem használtam jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Martus123

2019. március 25.

A Purito C vitaminja után felüdülés ezt használni. Hűtőben tárolom, reggelente használom. Néha kicsit csíp, de nem vészes. Ami ebben is kicsit zavar, hogy ragad utána a bőröm, de ha ráhidratálok, akkor már vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Duende

2019. március 18.

Forrás: ebay, eladó: jainasoo
Ár: $8.70
Vásárlás dátuma: 2018.06.07 és 2018.08.06 - vagyis én 2 hónap alatt elpacsmagoltam 1 kiszereléssel
Használat: az ascorbic acid por külön tégelyben érkezik, a pipettás szérumhoz kell önteni összerázni, majd így pihentetni a hűtőben pár napig, amíg teljesen el fel nem oldódik a por a szérumban. Mivel ascorbic acid van benne, így alacsony ph-n működik igazán jól, így én a COSRX AHA/BHA CLARIFYING TREATMENT TONER-t használtam arctisztítás után, illetve a C-vitamin között.
Benyomás: Első napokban csípett, éreztem, ahogy dolgozik a cucc az arcomon. Mattító púder kell a fényvédő fölé (reggel használok minden C-vitamint, hiszen segít a napsugárzás elleni védelemben), amúgy átfényesedtem nagyon.
Összegzés: ilyen áron 20% C-vitamin tartalom, 5% niacinamide és 70% hyaluron acid engem meggyőzött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Forrás: ebay, eladó: jainasoo
Ár: $8.70

rtteszvesz

2018. december 10.

Szuper ár-érték arány! Ez az első C vitaminos szérum ami a foltjaimat halványította, pedig 6* árat is fizettem már C vitaminos szérumért. Kellemes, tetszik az összeöntés. Újravevős mindenképpen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

krisz0429

2018. július 19.

Második üveggel használom,ár érték arányban verhetetlen.Nem szabad vele spórolni mert a 4.héten már nem érzem ugyanolyannak mint az elsőn.Pedig hűtőben tárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 19.

dio14

2018. július 1.

Első c-vitaminos szérumom, így nincs összehasonlítási alapom(ja, de a puritot mintában próbáltam, de az szétégette az arcom). Ennél szerencsére nincs ilyen, néha kicsit csipked, de bőrpírt nem okozott soha. Nagy változást nem hozott, annyi, hogy sokkal simább a bőröm felszíne, de a foltokkal, miteszerekkel nem sok mindent kezdett. Minden reggel használom, szeretem. Már úton van a következő:) A mostaninak már kicsit furi szaga van, hiába hűtőben tartom,így arcra már nem használom el. Szerencsére már nincs sok az alján. Ezért félek drágább termékre beruházni. Szerintem egyenlőre maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

ZiAn

2018. április 13.

Nemcsak olcsó, hanem kiváló termék is! Egy üveg használata után csak szuper hatásról tudok beszámolni. Nagyon szép a bőröm utána, élettel teli, sima. Második üveget megrendelve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

BettyBabu

2017. június 21.

Abszolut egy jo kis termek, ar ertek aranyban meg hat mondjuk ki verhetetlen :)
Nagyon szimpatikus meg az is, hogy frissen bekeverhetö a termek, mivel hütöszekrenybe tarolando igy most a meleg nyari napokon kifejezeten üditö felhelyezni ezt a kis szerumot.
Szüles utan lett egy ket majfoltom emiatt vasaroltam meg. A foltjaim valoban halvanyultak, rancokkal kapcsolatban meg idaig nem vettem eszre nagy valtozast.
Arcapolasi rutinom resze marad, en jo kis kiegeszitö termek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Abszolut egy jo kis termek, ar ertek aranyban meg hat mondjuk ki verhetetlen :)
Arcapolasi rutinom resze marad, en jo kis kiegeszitö termek.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.