Egyéb

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hetente 2-3 alkalommal használandó antioxidáns szérum.

juhaszregina

2017. január 13.

Update: Heti 3-szori használat mellett hatása semmi, ellenben büdös és csíp. Nem lettünk barátok, sőt az is felmerült bennem, hogy hamisítványt kaptam. A csomagoláson egy gagyi, 3 összetevőből álló lista szerepel csak, és a gyártóhoz egy gmail-es email cím :( Kidobom.

Hetek óta használom, de továbbra is felemás a viszonyunk. Felkenést követően a bőröm érzékenyebb részeit picit csípi. Kis idő múltán a homlokom rettenetesen fénylik tőle. Kimagasló hatást egyelőre nem tapasztaltam, de ki akarom próbálni úgy, hogy más szérumot nem használok mellette. Mostanában több új arcápoló terméket is kipróbáltam, így nehezen tudom elkülöníteni a hatásukat. Ezt a szérumot ebay-ről rendeltem. Az árával elégedett vagyok, feltéve ha igazolja az ígéreteket. Jövök majd vissza véleményezni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.