Egyéb

Ár:   $36   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   $36
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

85% csiganyálkát, makadámia olajat, adenozint és élesztő kivonatot tartalmazó krém szemkörnyékre és nyakra, a ráncok és foltok intenzív kezelésére.

bebuska94

2018. január 30.

600forintért vettem meg ebayről, mivel odáig vagyok a csigás összetevőkért. Sűrű, gazdag krém, aminek az elején nem tetszett az illata. Azóta már hozzászoktam és elég jól hidratál is. Ennyi pénzért már megérte! De egyenlőre csak 1 heti használat után írtam véleményt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.