Egyéb

Ár:   $550   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Renesmee, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $550
Lelőhely:   online külföldről

Illatjegyek: bolgár rózsa, jázmin, narancsvirág, pacsuli, szantálfa, vetiver, pézsma, cibet, ámbra, benzoin, cédrus, tolubalzsam, vanília

Jean Desprez Bal A Versailles EdT fújósok
Ár: 2.000 Ft/5 ml , 3.500 Ft/10 ml + pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradóként

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

barni8

2020. július 10.

@csokiseszter
Flaubert a zseniális tehetség jut eszembe:
" Nem szabad hozzányúlni a bálványokhoz, mert a kezünkön marad az aranyfesték."
Végre Valaki, aki valóban megízlelte ezt a parfümöt, és nem a legendát, a sznobság dohos, elvakult sálját kötözte magára.
Az, hogy M.J. meg a jó ízlés. Két út, mely még a végtelenben sem találkozik.
Az üveg is önmagáért beszél...
Szegény, szegény Marie Antoinette, ha megszagolná, biztos bokorba hajítaná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

@csokiseszter
Flaubert a zseniális tehetség jut eszembe:
" Nem szabad hozzányúlni a bálványokhoz, mert a kezünkön marad az aranyfesték."
Az, hogy M.J. meg a jó ízlés. Két út, mely még a végtelenben sem találkozik.
Az üveg is önmagáért beszél...
Szegény, szegény Marie Antoinette, ha megszagolná, biztos bokorba hajítaná.

csokiseszter

2020. július 10.

Bor-zasz-tó!
Legenda ide, MJ oda, ez bizony egy vállalhatatlan nyanya szag.
Évekig ábrándoztam róla, ma végre találkoztunk. Egy polcon fogja végezni, mivel a legendákat nem szokásom eladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

Bor-zasz-tó!
Legenda ide, MJ oda, ez bizony egy vállalhatatlan nyanya szag.

jean baptiste

2015. július 2.

Csak pár ml-t kaptam belőle, de nagyon megfogott az az igazi franciás, púderes, nagyon mély..... sötét titkokat rejtő vagyis inkább elfedő illat..... huhh.... szereznem kell még belőle. Akinek van otthon elfekvőben, mindenképp írjon nekem az mjjocy @ gmail.com-ra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Corra

2013. február 18.

Jó, ennél a parfümnél meg kell állnom, és én személy szerint térdet is hajtok.

Ha a Paloma PIcasso edp-re azt mondtam, hogy az az az illat, ami az én bőrömhöz és személyiségemhez legjobban illik, akkor ez egy másik leg a számomra: a legösszetettebb, legbársonyosabb, legmélyebb illat, ami olyan rétegeket érint meg bennem, amelyekről nem is tudtam, hogy léteznek. Nem beszélek finom vagy nem finom illatról, ez a parfüm A PARFÜM számomra. Önmagáért is gyönyörűséges, érzékeket felpiszkáló, olyan amitől kiszárad a szám, összeugrik a gyomrom, és remegni kezd a lábam. Kicsit izzadt és fülledt, kicist mocskos, kicsit dohos, közben olyan fenségesen gyötrő, hogy az már szinte sok. Nekem ez a Bal a Versailles.

Nem igazán alkalmas egy 5 pontos rendszerben a pontozásra, valahol a végtelenben keresném az őt megillető csillagok számát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Jó, ennél a parfümnél meg kell állnom, és én személy szerint térdet is hajtok.

Renesmee

2012. december 7.

Évek óta a kedvenc parfümöm... Amikor először a kezembe került és megszagoltam, elsőre nem tetszett, de azért magamra fújtam. Eltelt egy negyed óra, és egészen különleges, finom illattá változott. Olyan púderes. Franciás. Nem egy tucat illat. Ha ezt viselem, különlegesnek érzem magam.
Nálam abszolut a legjobb. (Kár, hogy Magyarországon nem lehet boltban kapni, csak interneten rendelni, így mindig problémás a beszerzése.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 4, Yellow 5 Lake / CI 19140, D&C Red 33