Egyéb

Ár:   $550   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Renesmee, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $550
Lelőhely:   online külföldről

Illatjegyek: bolgár rózsa, jázmin, narancsvirág, pacsuli, szantálfa, vetiver, pézsma, cibet, ámbra, benzoin, cédrus, tolubalzsam, vanília

Jean Desprez Bal A Versailles EDT
Ár: 2300 , Eladó: Reci81
Állapot: Fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után posta foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Reci81

2021. július 11.

Kicsit féltem töle, mert sokan lepacsuliztak es mert illatolas nélkül rendeltem meg elöször ez EDT majd EDP valtozatot. Nagyon kellemes csalodas söt mondhatni szerelem, nem tudom elfogult vagyok-e hiszen Michael Jackson is ezt hasznalta, de talan meg sem, hiszen a Tom Ford Black Orchidot akarmennyire is akartam szeretni borzasztoan viselkedett a boromon. Ez valami mennyei, rajtam kifejezetten csokolade is erzodik vaniliaval szantallal keveredve. Talan inkabb teli illatnak mondanam, de most annyira szerelembe estem, hogy most a melegben is ezt fujom magamra. Jelenleg biztosan kiütötte a korabbi utolso par heti signatureom ami teljesen mas jellegu viragos konnyed. AZ EDT is hihetetlenul tartos az EDP- t meg nem bontottam fel. Az üveg is gyönyörü, csak csodalom, amulok és bamulok. 😍 Két nap mulva érkezik a parom, nagyon kivancsi leszek mi lesz a reakcioja😊 természetesen 5 csillag❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Charlena08

2021. február 8.

2021 február:
lett belőle mini parfüm verzióm azóta, imádnivaló kis jószág ez is. Hozza, amit vártam tőle, a pacsuli még hamarabb elillan belőle, és marad a finomság. Szerelem! Továbbra is keresem/kutatom! :)

2021 január: Érdekes volt az első találkozásunk... csak papírcsíkon szaglásztam meg. Kb. hátrahőköltem tőle, jó nagy csalódás volt, első szippantásra. Ez volt Liz Taylor illata?! MJ ikonikussá vált kedvence? Nem ezt vártam tőlük. Talán, mert nyár volt, és ez abszolút őszi, téli illat. Legszívesebben én is messzire hajítottam volna. Olyasmi tipikus pacsuliszaggal indított, amivel kisgyerek koromban a rokonság rémisztgetett locsolkodáskor. Brrr... El is könyvelhettem volna könnyedén. De aztán csak megőriztem a papírcsíkot, és 1-2 óra elteltével újra megszippantottam. Teljesen más jellegű illatot éreztem már benne. Pár órával később pedig azt vettem észre, hogy folyton ezt szagolgatom, és "de kíváncsi lennék, a bőrömön mit művel."
Aztán nemrégiben lett belőle pár millim, rögtön be is fújtam. Indított a szokásos módon, már-már férfias zordsággal, jöttek a fás jegyek, a pacsuli tolakodott előre. Aztán tettem-vettem, közben újra szagoltam. Már pár perc múlva már szelídebb is lett a bőrömön. Tényleg nem divat-illat, tényleg nem fiataloknak való... tényleg nem trendi. Valóban vintage. Ahogy egy régi parfümöt képzel el az ember. Elsőre olyan egyszerű, mint a faék. Könnyű leírni őt. Aztán szó szerint fokozatosan bontakozik ki, nyílik ki, szelídül, és közben, lesz belőle valami egyedi dolog. Mindamellett, hogy nekem a 80s évek nosztalgiáját is elhozza... Szinte gyerekkori emlékek rohantak meg. Szóval, eztán jön a cédrus. Leszáradás után pedig a legjobb. Itt már beleszerettem, és nem győztem a kezemet szagolgatni. Púderes lesz, meleg, jelen van a bőr, balzsamos is. De megmarad benne egy nagyon enyhe, jóleső, megfoghatatlan fanyarság, amitől kicsit uniszexbe hajlik. Mégis az elegáns, púderes finomsága az, ami megmarad az érzékeimben és még sokáig jelen van (még az emlékeimben is). Igazából nehéz leírni...rajtam baromi tartós is (pedig csak EDT), fél napig éreztem egyetlen fújást. Szinte minden erős parfümtől fáj a fejem, ez egy olyan ritka kivétel, ami viszont egyátalán nem zavaró, semelyik fázisában sem. Szóval hendikeppel indult, nagy szerelem lett. :)
Kár, hogy csak külföldről rendelhető. Ha valaki itthon netán megválna tőle, érdekelne saját üveges maradék belőle. (sleepwalker08 kukac gmail.com)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

2021 február:

barni8

2020. július 10.

@csokiseszter
Flaubert a zseniális tehetség jut eszembe:
" Nem szabad hozzányúlni a bálványokhoz, mert a kezünkön marad az aranyfesték."
Végre Valaki, aki valóban megízlelte ezt a parfümöt, és nem a legendát, a sznobság dohos, elvakult sálját kötözte magára.
Az, hogy M.J. meg a jó ízlés. Két út, mely még a végtelenben sem találkozik.
Az üveg is önmagáért beszél...
Szegény, szegény Marie Antoinette, ha megszagolná, biztos bokorba hajítaná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

@csokiseszter
Flaubert a zseniális tehetség jut eszembe:
" Nem szabad hozzányúlni a bálványokhoz, mert a kezünkön marad az aranyfesték."
Az, hogy M.J. meg a jó ízlés. Két út, mely még a végtelenben sem találkozik.
Az üveg is önmagáért beszél...
Szegény, szegény Marie Antoinette, ha megszagolná, biztos bokorba hajítaná.

csokiseszter

2020. július 10.

Bor-zasz-tó!
Legenda ide, MJ oda, ez bizony egy vállalhatatlan nyanya szag.
Évekig ábrándoztam róla, ma végre találkoztunk. Egy polcon fogja végezni, mivel a legendákat nem szokásom eladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

Bor-zasz-tó!
Legenda ide, MJ oda, ez bizony egy vállalhatatlan nyanya szag.

jean baptiste

2015. július 2.

Csak pár ml-t kaptam belőle, de nagyon megfogott az az igazi franciás, púderes, nagyon mély..... sötét titkokat rejtő vagyis inkább elfedő illat..... huhh.... szereznem kell még belőle. Akinek van otthon elfekvőben, mindenképp írjon nekem az mjjocy @ gmail.com-ra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Corra

2013. február 18.

Jó, ennél a parfümnél meg kell állnom, és én személy szerint térdet is hajtok.

Ha a Paloma PIcasso edp-re azt mondtam, hogy az az az illat, ami az én bőrömhöz és személyiségemhez legjobban illik, akkor ez egy másik leg a számomra: a legösszetettebb, legbársonyosabb, legmélyebb illat, ami olyan rétegeket érint meg bennem, amelyekről nem is tudtam, hogy léteznek. Nem beszélek finom vagy nem finom illatról, ez a parfüm A PARFÜM számomra. Önmagáért is gyönyörűséges, érzékeket felpiszkáló, olyan amitől kiszárad a szám, összeugrik a gyomrom, és remegni kezd a lábam. Kicsit izzadt és fülledt, kicist mocskos, kicsit dohos, közben olyan fenségesen gyötrő, hogy az már szinte sok. Nekem ez a Bal a Versailles.

Nem igazán alkalmas egy 5 pontos rendszerben a pontozásra, valahol a végtelenben keresném az őt megillető csillagok számát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Jó, ennél a parfümnél meg kell állnom, és én személy szerint térdet is hajtok.

Renesmee

2012. december 7.

Évek óta a kedvenc parfümöm... Amikor először a kezembe került és megszagoltam, elsőre nem tetszett, de azért magamra fújtam. Eltelt egy negyed óra, és egészen különleges, finom illattá változott. Olyan púderes. Franciás. Nem egy tucat illat. Ha ezt viselem, különlegesnek érzem magam.
Nálam abszolut a legjobb. (Kár, hogy Magyarországon nem lehet boltban kapni, csak interneten rendelni, így mindig problémás a beszerzése.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 7.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 4, Yellow 5 Lake / CI 19140, D&C Red 33