Makes Scents

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2020. június 29.

Fejjegy: méhviasz

Szívjegy: hársfavirág

Alapjegyek: bergamott, tárkony

foglalt INSPIRED: JO MALONE Jenny Glow fújósok
Ár: 6000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10*5 ml, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi
Jenny Glow French Lime Leaves EDP 5 ml minta és mások
Ár: 3.000.-Ft a négy minta egyben , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

bellehercegno

2020. június 21.

Ez egy fantasztikusan jó illat nevetséges áron! :) Kifújáskor orrbavágóan és kissé maszkulinan tömény hárs,de egy idő után az én bőrömön megszelídül. Ilyenkor is a hárs dominál,de már nem férfias,hanem szikrázó és igazán különleges viselet. Idővel én jázmint is érzek benne. A tartóssága lenyűgöző,1-1 fújás kitart egész nap. Sajnos az eredetijével nem tudtam érdemben összehasonlítani,mert bár van egy kevés mintám belőle,de szegényke elfáradt az évek alatt és felpöttyintés után pár perccel semmi nyoma. A csomagolását inkább hagyjuk,itt a tartalom a lényeg. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 21.

Freesia

2020. június 2.

A Jo Malone French Lime Blossom koppincsa. Kb. 10 éve volt nekem az eredetiből egy kis üvegessel, de sajnos megkoptak róla az emlékeim, igy nem merem bizton állitani, hogy a két illat erősen hasonlit egymásra. Tény, hogy egy buja, pollenes tavaszi virágillat, virágzó, nektárt adó fák gazdag aromája, nekem őszintén szólva kicsit sok a jóból. A tartósságára nem lehet panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.