Makes Scents

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2020. június 29.

Fejjegy: méhviasz

Szívjegy: hársfavirág

Alapjegyek: bergamott, tárkony

Jenny Glow French Lime Leaves EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Jenny Glow French Lime Leaves EDP 80ml
Ár: 4000ft , Eladó: Laura1122
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Felsőzsolca, fizetés: Banki előreutalással

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

cattitude

2021. április 11.

furdalta a kíváncsiságom a hársfavirág illata ebben a parfümben, imádom a korai nyári estéken érezni az illatát. 30ml-t akartam venni belőle, de nem volt készleten, viszont türelmem se volt kivárni, így egyből a 80ml-vel kezdtem - szerintem sose fog elfogyni... tényleg szépen érződik a hársfavirág illata, felfújáskor pici citrust érzek, leszáradásnál pedig előjön a méhviasz is és halvány zöldfűszeres aromát is érzek. több óra hordás után virágos mézes negrová változik, ami nekem személyszerint nem jön be kifejezetten. meglepően tartós ez a parfüm és a szillázsa is remek, 1-2 fújás bőven elég belőle, hogy órákig érződjön. meglehetősen harsány parfüm ahhoz képest, hogy se nem pézsmás, se nem pacsulis, amiktől általában fáj az ember feje. ami határozottan nem tetszik benne, az az, hogy szerintem nagyon szintetikusnak érződik egy idő után, nem tudom sajna, hogy melyik illatjegytől. mindenesetre jó vétel volt, szívesen fújom magamra, de a mézes akkord és a szintetikusság miatt nem adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Linett21

2021. április 9.

Csatlakozom: csodálatos, kiegyensúlyozott illat, röhejesen alacsony áron! A Jenny Glow bevallottan Jo Malone és Tom Ford illatok klónjait gyártja kicsit eltérő néven és ez előbbi vonatkozásában kifejezetten emelni is tudtak az eredeti termék színvonalán. A Jo Malone French lime blossom feleannyi ideig sem tart a bőrömön, mint ez; miközben az ára sokszorosa ennek!
Én mindegyik összetevőjét intenzíven érzem végig, bár tény, hogy a hárs és a tárkony járnak az élen. Olyan ezt viselni, mint egy májusi koraestén a virágzó hársfák alatt andalogni, amikor már minden zöld és él, imádom! :-) Friss, üde, virágos-aromás gyöngyszem. 30 ml-ért pedig 2-3 ezer forint egyáltalán nem sok, hiszen olyan intenzív, hogy egyszerre elég belőle 2-3 fújás. Jól projektál és tartóssága rajtam 4-5 óra. Bármely korosztály számára, elsősorban tavaszra-nyára; munkába, vagy alkalomra is tökéletes. Nagyon ajánlom, szerintem remek termék! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Evu227

2021. április 4.

Nagyon vágytam a Jo Malone hasonló, hársfa illatára, viszont azt elég nehéz beszerezni manapság és úgy voltam vele, hogy mivel ez kimondottan annak a parfümnek a dupeja így gondoltam teszek egy próbát, nem kerül olyan sokba még a nagyobb kiszerelés sem, ha pedig nem jó hát max így jártam, több is veszett Mohácsnál.... Na DE! Ennyi pénzért ez egy olyan csillagos 10-es illat, hogy nem tudom szavakba önteni. Olyan érzés magadra fújni ezt a parfümöt , mint egy meleg tavaszi napon kint állni a tűző napsugárban egy erősen illatozó hársfa mellett, aminek az illata közben gyengéden cirógatja az orrodat.... Eszméletlenül tartós is rajtam, nevetségesen olcsó és az illata is csodás! Max max max pont! 5* ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

bellehercegno

2020. június 21.

Ez egy fantasztikusan jó illat nevetséges áron! :) Kifújáskor orrbavágóan és kissé maszkulinan tömény hárs,de egy idő után az én bőrömön megszelídül. Ilyenkor is a hárs dominál,de már nem férfias,hanem szikrázó és igazán különleges viselet. Idővel én jázmint is érzek benne. A tartóssága lenyűgöző,1-1 fújás kitart egész nap. Sajnos az eredetijével nem tudtam érdemben összehasonlítani,mert bár van egy kevés mintám belőle,de szegényke elfáradt az évek alatt és felpöttyintés után pár perccel semmi nyoma. A csomagolását inkább hagyjuk,itt a tartalom a lényeg. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 21.

Freesia

2020. június 2.

A Jo Malone French Lime Blossom koppincsa. Kb. 10 éve volt nekem az eredetiből egy kis üvegessel, de sajnos megkoptak róla az emlékeim, igy nem merem bizton állitani, hogy a két illat erősen hasonlit egymásra. Tény, hogy egy buja, pollenes tavaszi virágillat, virágzó, nektárt adó fák gazdag aromája, nekem őszintén szólva kicsit sok a jóból. A tartósságára nem lehet panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.