Makes Scents

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2020. január 21.

Fejjegyek: bergamott, ibolya levelek

Szívjegyek: orrisz gyökér

Alapjegyek: cédrusfa, pézsma

foglalt INSPIRED: JO MALONE Jenny Glow fújósok
Ár: 6000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 * 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó

cattitude

2020. június 6.

minősített szantálimádó vagyok, valamelyik nap notinón nézelődtem, hogy milyen szantálos termékek vannak, amik szembejött ez a parfüm. gyanúsan olcsónak tűnt, rákerestem, előtte nem is tudtam, hogy ez a márka Jo Malone utánzatokat gyárt. az eredetit amúgy nem ismertem eddig, sose szagoltam (engem egyébként a JM parfümök en bloc hidegen hagynak), de az Orris & Sandalwood leírása annyira jónak ígérkezett, hogy úgy éreztem, annyi pénzért, amennyiért adják, az se lesz baj, ha nem lesz rajtam finom. a csomagolás amúgy egész okés, igényes a dobozka és az üveg is, leszámítva a matricát rajta, amin a parfüm neve van.
na de a lényeg:
rajtam ez egy _nagyon_ finom, bársonyos-balzsamos, púderes szantál. felfújáskor egy kicsit füstös, utána pedig hamar ibolyássá-íriszessé változik, de nem nyomják el a szantál illatát. rajtam nem maszkulin, de őszintén el tudom képzelni férfiakon is. tényleg meglepően jó, a Montale Santal Woodja elbújhat mögötte (szerintem, rajtam az volt maszkulin). szillázsa bőrközeli, tartóssága néhány óra, de ez szerintem nem olyan illat, amit húzni kéne magam után, szóval nem pontozom le, meg hát 3 darab Mátyásért nem várhatok el többet.
ezek után biztosan kipróbálok még más Jenny Glow és Just Jack parfümöket is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

na de a lényeg:
ezek után biztosan kipróbálok még más Jenny Glow és Just Jack parfümöket is...

VickyV

2020. május 17.

Úgy, hogy én kifejezetten a szantált vágytam benne, csalódás, rajtam egy szappanos, maszkulin illattá vált.
Édesanyám párján viszont nem rossz. A bőrön számomra olajosabb hatású, mint más parfümök.
Amit nem értek, hogy miért nem lehetett a Jenny Glow illatoknál is egy igényesebb fújószárat kialakítani...? Olyan, mint a valóban piaci kamu illatoknál, hosszú, kanyargó csővel. Szerintem ez az alapból pofás kis üveget brutál igénytelenné teszi...
Azért kap 3 csillagot, mert máson nem volt olyan rossz, mint rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Azért kap 3 csillagot, mert máson nem volt olyan rossz, mint rajtam.