Egyéb

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   bioboltok, hipermarketek
Kategória:   Szépségvitaminok

A Jódaqua® természetes jódos gyógyvíz 100%-ban természetes eredetű, igazolt élettani hatással bíró őstengeri koncentrátum.

A termék különlegessége, hogy 1,5-2 millilitere teljes mértékben fedezi a WHO (Egészségügyi Világszervezet) által javasolt napi humán jódszükségletet. A gyógyvíz jódon kívül további számos makro- és mikroelemet is tartalmaz, melyek együttes szinergista (egymás felszívódását erősítő) hatása hozzájárul a magasabb fokú hasznosuláshoz.

A gyógyvíz 200 ml-es kiszerelésben - mely az adagolás függvényében 3-6 hónapra elegendő jódpótlást biztosít.

Összetevők: kálium, nátrium, ammonium, kalcium, magnézium, vas, lithium, nitrit, klorid, bromid, jodid, fluorid, hidrogénkarbonát, metabórsav, metakovasav

nikolett

2016. március 27.

Nekem. mint enyhe pajzsmirigy-alulműködésben szenvedő (igen, szenvedő) használónak, életmentő. Nos, a tüneteim a használat előtt ezek voltak: erőtlenség, folyamatos álmosság, lelassult anyagcsere, koncentrációs zavar, pattanások, fakó bőr, bőrszárazság, ingerlékenység, hízás... na, ezt elkezdtem inni minden nap és megváltozott az életem. Ezek a tünetek elmúltak (le nem fogytam, igaz). Már az első nap éreztem a változást. Mostanában csak ritkábban iszom, nem is használ annyit, mint előtte, de sokat köszönhetek neki. Mondjuk nem mindenkinek jó ez, ahogyan később hallottam (pajzsmirigy-gyulladással küzdőknek tilos), de nekem nagyon jó volt. Az endokrinológus azt mondta, hogy (nekem) semmiképp nem árt, de nem is hiszi, hogy használ, ha nekem jót tesz, csak szedjem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.