Jousset Parfums

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2021. április 20.

Ár:   33 000 Ft

Fejjegyek: karamell, tej, méz

Szívjegyek: bőr, karamell, bakhoor füstölő

Alapjegyek: tonkabab, vanília, csokoládé, toffee karamell, hinoki füstölő

lazolkov

2021. április 27.

Kiemelten a gourmand illatok édesszájú rajongóinak kedvez a Gourmand Bakhoor, egy igazi, tejjel és mézzel folyó Kánaánba varázsolja őket, hihetetlenül realisztikus cukrászdai hangulatot felidézve illatjegyeinek komplex játékával.
Az ínyenc mennyország kapuján belépve sűrű tejszínben lebegő, selymesen karamellizált mézes gabona és olajos magvak illatával köszönt ránk.
A vibrálóan izgalmas és dús laktonikus indításban frissen sült, krémesen lágy, vaníliás karamellel töltött tejmandulás süti illata lebeg bőrünk felett, melyben valósághű, kakaóvajcseppektől csillogó lágy csokoládéforgácsok olvadoznak – mindez frissen hasított kókuszdióban szervírozva.
A kulináris élvezetek az illat szívében érik el csúcspontjukat, amikor izzó faszénre szórt, nemes olajokba áztatott Bakhoor faforgácsok egzotikusan fás, édes füstje száll fel, melynek gazdagsága elrepít minket a képzelet szárnyain egy közel-keleti desszertszalonba.
Elsöprő erejű, mesébe illő élmény ez a krémesen gazdag és összetett, tökéletesen kevert, egy pillanatig sem túl édes mennyei kompozíció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 27.