Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kaha91, Módosítva: 2016. június 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Destina

2019. május 9.

Egy neon rózsaszín van meg belőle, ami nagyon szép élénk, erőteljes. Régóta megvan már, emiatt kissé besűrűsödött, de még használható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

aranypáva

2015. december 26.

Árához képest nem volt rossz, de nem lesz a kedvencem. Közepesen gyorsan szárad. Nem sűrűsödik be egykönnyen. Kb 2-3 napig bírta nekem a körmömön. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

rohodi.mariann

2014. március 17.

Csorikámat nagyon szerettem volna szeretni, de a hiper száradás miatt úgy csíkoz mint az őrület. Kb 5X próbáltam felkenni (alappal, simán két rétegben, hasonló színű de világosabb lakkal, fehér alappal), vékonyan, vastagon de mindig elvérzett.

Pedig tegnap azt hittem megtaláltam életem BARACK lakkját,de mégsem, pedig olyan szép színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Underbelly

2014. március 15.

Hihetetlen sebességgel szárad, ezért nagyon-nagyon gyorsan kell vele dolgozni, ha az ember szép végeredményt szeretne. Az ecsete túl vékony, nehéz vele megfelelően felvinni. A világosabb színekből 3 réteg kell, a sötétebbeknél elég 2. A gyors száradás miatt nekem nem baj, hogy több réteg kell.
És ha egyszer felkerült, akkor 1 hétig simán ott is marad, minimális kopással, szóval elég tartós.
Szép színei vannak, tuti hogy veszek még belőlük máskor is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Szép színei vannak, tuti hogy veszek még belőlük máskor is. :)

Pici Tini Girl

Korcsoport: < 18
2014. január 13.

Egészen jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. január 13.

Egészen jó!

mrs.imperator

2013. október 16.

Nagyon jó körömlakk! Tartós, nem pattogzik le, több napot kibír hibátlanul, nem kell javítani! Egérszürke árnyalatban vásároltam meg, nagyon tetszik ez a szín, bár a festék elég híg és világos, ezért min. 3 rétegben kell felvinni, hogy olyan legyen mint kívülről a tégelyben a színe. De ez sok sötét színnél van így. Alaplakkal használom, és tökéletes :) Ilyen áron meg főleg:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 16.

reka196911

2013. szeptember 19.

Idén nyáron vettem belőle egy neon árnyalatot. Nekem nagyon tetszik. Ezt a színt nem lehet nem észre venni. Nagyon szembeötlő és épp ezért tetszik. Elég tartós is és két réteg bőven elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

kremimado

2013. augusztus 2.

Nem rossz,kicsit folyós,de elviselhető!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Nem rossz,kicsit folyós,de elviselhető!:)

missmisfit

2013. július 28.

Nagyjából 4 napot bírt ki kopás, pattogzás nélkül, aztán lemostam. 3 réteg+ NYC fedőlakk hozta ezt az eredményt. Elégedett vagyok, olcsó volt nagyon (330 Ft fodrászkellékesben) és gyönyörűséges színe van, barackos rózsaszínes. Megnézem a színkínálatot és beruházok még néhányra, ha találok a olyat, ami tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

junglequeen

2013. június 29.

Valóban nagyon olcsó, de nekem is kell a 3 réteg, hogy ne üssön át a körmöm eredeti színe... nagyon gyorsan szárad, szinte már túl gyorsan, iszonyat sebességgel kell vele dolgozni, de kétség kívül gyönyörűek a színei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 77491, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cellulóz nitrát alap.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: glitterek