Egyéb

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: v.i.c, Módosítva: 2020. március 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Illatcsalád: virágos-gourmand

Fejjegyek: málna, cseresznye

Szívjegyek: rózsa, ibolya

Alapjegyek: karamell, mandula, tonkabab

A természetes illatanyagokat tartalmazó parfüm a legújabb extrakciós eljárásokkal készült, természetesen szintetikus összetevők felhasználása nélkül. Az állatkísérletek nélkül készült parfüm 100%-ban természetes eredetű, vegán, a Natrue által hitelesített termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vaslady

2020. augusztus 12.

Tényleg szép az üvege, alig vártam, hogy kipróbáljam a DM drogériában. Az illat is meglepetésemre tartós, bár ebben a nagy melegben éppen nem aktuális fújni. Inkább ősszel tudnám elképzelni, vagy tavasszal. Vidám illat, édes marcipános - cseresznyés.Fiatal lányoknak tudnám elképzelni, rajtam már kissé komolytalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

nagyklau

2020. május 27.

Update:
Reggel 5 óra körül fújtam egy keveset a csuklómra, most délután kettő van és még mindig érezni. 5*

Sokszor elmentem mellette a Rossmannban, de egy pillantás és egy kósza (milyen szép az üvege) gondolattal hagytam is, még csak meg sem szagoltam. Végül csak rávetettem magam, mert valami új parfümöt kerestem amit még nem ismerek, így megint bejött a képbe és az első fújás után a kosárban landolt.
Valamire nagyon emlékeztet az illata, talán ezért is szerettem bele.
Egy kicsit érződik a cseresznye, de inkább a mandulát érezni ki belőle. Pár perccel száradás után egyáltalán nem tolakodó, azt hittem hogy ilyen bumm 5 km-és körzetben is érezni lehet, de nem.
Ettől függetlenül finom, édeskés illata van.
Az illat, az üveg és az ár miatt 4*. Ha tartós is lesz, akkor megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Update:

Valamire nagyon emlékeztet az illata, talán ezért is szerettem bele.
Ettől függetlenül finom, édeskés illata van.

Erikaaida

2020. március 25.

Láttam, hogy vegán parfüm, olcsó, összetevői is ígéretesek voltak. Nagyon tetszik az üvege és a doboza. Cseresznyés -mandulás-púderes illat, ami meglepően tartós. Valóban nem túl komoly alkotás, de pozitív csalódás, hétköznapra komfort illatnak teljesen megfelelő, az árához képest megérdemli a maximum pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

v.i.c

2020. március 20.

Valóban kislányos, de azért nem csak kislányoknak. ;) Van valami különleges az édességében, amiért nem tudtam ott hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 20.

kissagi19

2020. február 29.

Nagyon cuki illat. Igazi tündi-bündi 10 éves kislánynak való. Hajában szalag, ruhája lebben a hintán. 15 éves kor után már komolytalan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

fairynorah

2019. július 21.

Rajtam pár perc után marcipános autóillatosító 😬😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Rajtam pár perc után marcipános autóillatosító 😬😂

Plenda

2019. július 16.

Nagyon megtetszett a doboza. Aztàn megszagoltam és nem tudtam otthagyni, velem kellett jönnie haza! 😊
Az illata édes, rajtam a tonkabab és cseresznye játéka, nagyon jól érződik és imádom! Tartósságával sincs gond. Tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Nikk89

2019. július 8.

Véleményem szerint (bár már egy másik parfümöt is ehhez hasonlítottam, de ez az igazi) tipikus, régi fajta sütibaba illat. (tudjátok, amelyiknek a kalapja kerámia volt)
Kellemes cukros-marcipános, rágógumis, kislányos illat.
Rajtam egyáltalán nem érződött "wc-illatosító"-nak.
Tényleg kellemeske illat, a 14-18 éves korosztályon tudom inkább elképzelni, pedig a külseje alapján nem erre asszociáltam.
Tartóssága kb 4-6 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Kellemes cukros-marcipános, rágógumis, kislányos illat.
Rajtam egyáltalán nem érződött "wc-illatosító"-nak.
Tartóssága kb 4-6 óra.

vanillacaramella.sweet

2019. július 4.

Rajtam egy èrdekes, piros gyümölcsös-viràgos illat, szolid kis üvegben, mutatós, mint a halványkèk pàrja. Èdes, kifejezetten melegsèges illat.
Semmi wc illatosító jellege nincs szàmomra. Nem szúrós, de erősen gyümis, gourmand, ez lehet valakineknsok benne. Tartóssága kb 4óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Annai

2019. június 30.

Az árához képest (szerintem ez az olcsóbb kategóriába sorolható) tartós parfüm, én másnap is intenzíven éreztem a hajamon. Megnyerő, bájos illat, mégsem hivalkodó.
Abszolút az elégedettségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Abszolút az elégedettségem.

Alkoholok: Alcohol Denat.