Makes Scents

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2020. február 14.

Lelőhely:   online parfüméria

Fejjegyek: málna, sáfrány

Szívjegyek: éjszaka virágzó jázmin, kakukkfű, tömjén

Alapjegyek: borostyán, velúr

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

x

2020. november 30.

Véletlenül rátaláltam erre a márkára és ez az elsők között volt, amit kipróbáltam, mivel régóta szeretem az eredetijét. Összetéveszthetetlenül hozza ugyanazt. Először picit összedobottnak, vadnak, elnagyoltnak tűnt, de hamar rájöttem, hogy az eredeti is hasonló érzéseket kelt bennem, egyszerűen vad ez a társítás. Többen panaszkodnak, hogy nem találják benne a málnát, én határozottan érzem, talán a szintetikus málna miatt tűnik harsánynak a nyitány. A csomagolás is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.