Makes Scents

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2020. február 14.

Lelőhely:   online parfüméria

Fejjegyek: bergamott, méz, narancs

Szívjegyek: jázmin, narancsfa virág, rózsa

Alapjegyek: balzsamos tónusok, labdanum, mirha, szantálfa

Ár: 5000 , Eladó: cs.dora
Állapot: Új, dobozában, egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalással, személyes átvétel

Yeticica

2020. november 22.

Egy az egyben TF velvet orchid.
Emiatt aztán én nem is fogom hordani (én ebben is erősen erzem a black orchid alapokat, bár tény, hogy nőiesebb és hordhatobb).
A csomagolása meseszerű, gyönyörű dobozban cuki kis cifra üveg.
Ha másolatkent pontozom, 5-os. Ha magát az illatot, az.mar nagyon szubjektív, és nem is őt illetné, hanem az eredeti illatot, ami számomra 3-4 között lebeg.
Tartós, karakteres darab, tartással és karakterrel bíró nagybetűs NŐ-knek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Egy az egyben TF velvet orchid.
A csomagolása meseszerű, gyönyörű dobozban cuki kis cifra üveg.
Tartós, karakteres darab, tartással és karakterrel bíró nagybetűs NŐ-knek.

Pünyike

2020. május 14.

Vakvásárlás volt. 50 ml vettem, az üvege számomra gagyi. Az elején a bőrömön abszolút a méz dominál. Később érkezik a jázmin (emiatt rendeltem, imádom a jázmint), majd a mélyebb jegyek. Édes-virágos-balzsamos illat. Nagyon finom, hatósugara is szuper, viszont nem igazán tartós rajtam (a bőrömön, ruhán viszont tartós), ezt igazán sajnálom. Ára, illata 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 14.

Torpece

2019. november 13.

Tom Ford Velvet Orchid parfüm utánzata. Mivel van eredetiben ez az illatom, össze tudtam hasonlítani. Egy az egyben ugyanaz, döbbentes a hasonlóság. Tartóssága azért nem közelíti meg az eredetit és a leszáradása sem adja ugyanazt, amit az eredeti parfüm, de szerintem ennyiért akkor is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.