Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Rendszeres használatával a visszérgyulladás megelőzhető
  • Elősegíti a gyulladt, repedezett bőrfelszín regenerálódását.
  • Az időjárás okozta bőrbántalmakkal szemben védelmet nyújt.

bbianka9

2019. augusztus 13.

IMÁDOM! Én a számra szoktam kenni és egy igazi csodaszer. Akármilyen száraz, sebes vagy kirepedezett a szám pár óra alatt helyreteszi. Minden reggel és este bekenem vele és jobb mint bármelyik ajakápoló. Ha elfogy folyamatosan veszem belőle a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

sziluetta

2019. február 12.

Fogalmam sincs hogy került hozzám, viszont erősen gondolkodok rajta hogy kidobjam. Elég fura "szaga" van, azon gondolkodom hogy megromolhatott, elég régi már és kb semmire sem volt használva. Kipróbáltuk erre-arra, de nem igazán jött be, csak porosodik a fürdőszoba polcon. Leginkább azért került elő, mert szeretnék a felesleges krémektől/pipere cuccoktól megszabadulni, és sorra veszek minden fellelhető dolgot, nos ez a soha többet újra kategóriába került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

narita

2019. február 12.

Magamtól nem vettem volna meg,úgy kaptuk. Katasztrófa. Olyan mintha tömény zsírral kentem volna be a kezem. Alig akar beszívódni. Többször próbálkoztam vele,de a végére inkább mindig letörölgettem. Az illata még úgy ahogy elmegy,de a kenőcs. Öröm volt a kukába vágni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

tiffanyriti

2019. január 2.

Hát jó sok évvel ezelőtt vettem az elsőt a cserepes ajkamra, úgy emlékszem a kozmetikus ajánlotta. Azóta is mindig van belőle itthon és mindenféle ajakírek helyett én csak ezt használom a számra. reggel-este bekenem vele és elég is. zsíros valóban, de hamar felszívódik és tényleg segít.
Bármilyen száraz bőrfelületre hatásos, illetve akkor is ezt használom a First-tel amikor megégetem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Jdit04

2018. június 10.

Egy praktikus krémecske, szinte mindenre jó: kiszáradt szájra, könyökre, gyulladt sebekre. Már nem is emlékszem, mire ajánlották nekem először, de azóta mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

TimyeK

2018. március 22.

Most leltem rá ismét gyerekkorom kenőcsére. Éjszakára használom ajakápolásra, körömágybőrre, könyökömre és néha szemkörnyékápolásra, bár ez utóbbival vigyézni kell, a kombinált bőrt kizsírosítja. Mefgázáskor a kisebesedett orrom kezelésére is használom. Olcsó és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

scintilla

2018. január 17.

Még keresem az igazit, ez a kenőcs, mivel vazelin alapú, hatásos, de zsíros érzetű, pedig száraz a bőröm.. Egy idő után szaga lett és rájöttem, hogy nekem a tubusos jön be, nem a tégelyes. Ennek ellenére tette a dolgát és jobban eláll, mint a házilag disznózsírból készített. Nálam egyszerűen nem fogy el fele sem, mielőtt megromlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

kranita

2017. április 14.

Gyantázáskor sérült bőrfelületet nagyszerűen, gyorsan helyrehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Gyantázáskor sérült bőrfelületet nagyszerűen, gyorsan helyrehozta.

Magnolieae

2017. április 10.

Keveslem a fenn leírt összetevőket, de lehet, hogy tényleg csak ennyi, viszont akkor nem tudom, hogy mitől van olyan borzalma disznózsír "illata". Nem bírtam elviselni, pedig eredetileg a nagyon száraz arcbőrömre vettem. A zsíros körömvirágkrémeket szeretem, de ez már túlontúl zsíros. Alig vártam, hogy elfogyjon, de nagyon nehezemre esett elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

mesikevagyok

2017. január 5.

Ajakápolásra és szem környékére használom. Maximálisan bevált. Mást nem is használom a számra, mint ajakápoló. A szemem környékére és a szempillámra, szemöldökömre is ezt kenem éjszakára, mert kicsit zsíros. Nincs illata és íze, ezért imádom a számra. Nem bírom az illatos, ízesített ajakápolókat. Belemegy a számba és olyan, mintha szappanoznám a szám folyamatosan. Ennek pont jó az állaga. Jó lenne, ha lenne csavaros kiszerelésben is, mert egyedül a csomagolásával nem vagyok még megbarátkozva, bár már vagy 10 éve használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Alkoholok: Lanolin Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Lanolin Alcohol, Cetearyl Alcohol