Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Rendszeres használatával a visszérgyulladás megelőzhető
  • Elősegíti a gyulladt, repedezett bőrfelszín regenerálódását.
  • Az időjárás okozta bőrbántalmakkal szemben védelmet nyújt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

noricza

2022. március 16.

Aki azt gondolja hogy a krém és a kenőcs egy és ugyan az, az inkább olvasson utána melyik mire jó :) könnyű úgy belekötni valamibe, hogy azt sem tudjuk mire való :) pl a tárolása sem mindegy melyiket hogyan... - ezt most csak úgy itt hagyom : https://termalonline.hu/wellness-hirek/krem-kenocs-kulonbseg

és akkor a véleményem: ez egy nagyon jó cucc, nem tudom van e 500 Ft (elég rég vásároltam). Én ekcémára és durva kiszáradásra használom meg annak idején tetoválásra is ezt kentem, illetve amikor itthon festek szemöldököt ezzel tudom szépen letörölni a félrement festéket mivel elég jó kis zsíros, így nem fogja be a festék a bőröm ott ahol nem kéne :) Az illata olyan amilyen, a kenőcsökbe nem igazán tesznek parfümöt... de ennek nem is az a funkciója hogy gyönyörű csillivilli üvegbe díszelegjen egy drogéria polcán, hogy majd 10ezrekért hazavidd. Szóval ez egy csudajó kenőcs, ha azzal a célzattal veszed amire való :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

platinakuka

2022. március 16.

Amikor annyira kiszáradt a bőröm, hogy foltokban érdes lett/kirepedt, ezzel kentem be, és hamar elmúltak a foltok. Ez kenőcs, nem krém, tehát nagyon sűrű, testes anyag, nehezen szívódik be, ne is számítsatok másra. 🙂
Vazelin és lanolin alapú.

Ha van gyereked, koszmós fejbőrre is tök jó 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

Vazelin és lanolin alapú.

Ha van gyereked, koszmós fejbőrre is tök jó 😁

Rean519

2020. április 17.

Ez a mentőövem ha már más nem segít. Ezt használom ekcémára, ha vhol durvábban száraz a bőröm (pl. a könyökömön), a talpamon a bőrkemnyedésekre, hideg időben a számra, most a sok kézfertőtlenítő után a kezemre (mondjuk ilyenkor inkább éjszakára használom, mert kell idő, hogy a zsíroos állagot felszívja a bőr, szóval bármire :) . Anyukám is nagyon imádja, mindig van itthon, mert tényleg bármikor jól jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

bbianka9

2019. augusztus 13.

IMÁDOM! Én a számra szoktam kenni és egy igazi csodaszer. Akármilyen száraz, sebes vagy kirepedezett a szám pár óra alatt helyreteszi. Minden reggel és este bekenem vele és jobb mint bármelyik ajakápoló. Ha elfogy folyamatosan veszem belőle a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

sziluetta

2019. február 12.

Fogalmam sincs hogy került hozzám, viszont erősen gondolkodok rajta hogy kidobjam. Elég fura "szaga" van, azon gondolkodom hogy megromolhatott, elég régi már és kb semmire sem volt használva. Kipróbáltuk erre-arra, de nem igazán jött be, csak porosodik a fürdőszoba polcon. Leginkább azért került elő, mert szeretnék a felesleges krémektől/pipere cuccoktól megszabadulni, és sorra veszek minden fellelhető dolgot, nos ez a soha többet újra kategóriába került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

narita

2019. február 12.

Magamtól nem vettem volna meg,úgy kaptuk. Katasztrófa. Olyan mintha tömény zsírral kentem volna be a kezem. Alig akar beszívódni. Többször próbálkoztam vele,de a végére inkább mindig letörölgettem. Az illata még úgy ahogy elmegy,de a kenőcs. Öröm volt a kukába vágni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

tiffanyriti

2019. január 2.

Hát jó sok évvel ezelőtt vettem az elsőt a cserepes ajkamra, úgy emlékszem a kozmetikus ajánlotta. Azóta is mindig van belőle itthon és mindenféle ajakírek helyett én csak ezt használom a számra. reggel-este bekenem vele és elég is. zsíros valóban, de hamar felszívódik és tényleg segít.
Bármilyen száraz bőrfelületre hatásos, illetve akkor is ezt használom a First-tel amikor megégetem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Jdit04

2018. június 10.

Egy praktikus krémecske, szinte mindenre jó: kiszáradt szájra, könyökre, gyulladt sebekre. Már nem is emlékszem, mire ajánlották nekem először, de azóta mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

TimyeK

2018. március 22.

Most leltem rá ismét gyerekkorom kenőcsére. Éjszakára használom ajakápolásra, körömágybőrre, könyökömre és néha szemkörnyékápolásra, bár ez utóbbival vigyézni kell, a kombinált bőrt kizsírosítja. Mefgázáskor a kisebesedett orrom kezelésére is használom. Olcsó és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

scintilla

2018. január 17.

Még keresem az igazit, ez a kenőcs, mivel vazelin alapú, hatásos, de zsíros érzetű, pedig száraz a bőröm.. Egy idő után szaga lett és rájöttem, hogy nekem a tubusos jön be, nem a tégelyes. Ennek ellenére tette a dolgát és jobban eláll, mint a házilag disznózsírból készített. Nálam egyszerűen nem fogy el fele sem, mielőtt megromlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Alkoholok: Lanolin Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Lanolin Alcohol, Cetearyl Alcohol