Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   online külföldről

Filces szemhéjtus könnyű formulával, amit egyszerű felvinni a szemhéjra. Hamar szárad. Különleges vízálló polimerjeinek köszönhetően egész nap fennmarad, nem kenődik vagy maszatolódik. Olajjal könnyen lemosható.

Több színben kapható.

cattitude

2018. február 25.

Kat Von D elmehet a sunyiba az ő túlárazott tattoo szemhéjtusával, ez az igazi, szupertartós, (majdnem) mindenálló tus baráti áron. nem túlzok, tényleg mindent kibír, a kezemen swatcholás után több kézmosást, fürdést és alvást is túlélt szinte hibátlan állapotban. könnyek, izzadság, tengerpart, dézsából ömlő eső meg se kottyan ennek a kicsikének, csak olajjal lehet lemosni (vagy micellásvízzel dörzsölgetni, de az nem túl jó). én annyira nem szeretem a filces kialakítást, de azért szépen lehet vele dolgozni, ártatlanul vékony és dögös vastagabb vonalat egyaránt lehet vele húzni. nekem a képen látható super black van, tényleg nagyon fekete, de van szürkés, kék, barna színű is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.