Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2020. július 21.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

2020-ban megújult összetétel!

Keratint tartalmazó hajpakolás. Értékes természetes alapanyagokat tartalmaz, ami rendbe hozza a hajszálak szerkezetét, így a hajkorona fényes, könnyen kezelhető és lágy esésű lesz.

sparksy

2020. július 26.

Csak páran vagyunk a CGM csoportból, akiknek a haja nem szereti. Sajnos soha nem tudtam jó végeredményt elérni pedig sok féleképpen próbáltam. Sokáig emiatt a termék miatt hittem, hogy a hajamnak nincs szüksége proteinre. Végül a párszáz forintos LATTE pakolás 1000x jobban bevált. Nagyon sajnálom, hogy le kell pontoznom, pedig Zsuzsi ingyen adta próbára a samponjával együtt. Szeretném ideszúrni a végére, hogy a csoportban rengeteg használója és szeretője van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

FViktoria93

2020. július 8.

CGM rutinban, magas porozitású, festett hajra használom minden második hajmosásnál. Imádja a terméket a hosszú, göndör hajam. Nem zsírosítja el a fejbőrt, a hajam teljes hosszára használom. Kátai Zsuzsi, a termék megalkotója pedig kedves és segítőkész, valamint rendelés után nagyon gyorsan szállít. A Kátai sampont is ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

tara95

2020. július 2.

Alacsony porozitású hajra NE. Egyébként fantasztikus, ez ment meg amikor a hajam egy kócosan-gubacos-kiszáradt szénakazal. Pillanatok alatt lehet vele bontani, igaz ugyan, hogy a sok protein miatt kicsit kinyúlik tőle, de inkább benyelem. Könnyed, isteni édes illatú termék. Zsuzsi meg nagyon kedves és segítőkész.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

henci81

2020. július 2.

Nagyon szuper hajpakolás. Hajmosás után nagyon durva tapintású volt a hajam, viszont a pakolással pihe-puha, kellemes tapintású lett. Amikor feltettem, szinte siklottak az ujjaim a hajamban, fésűre sem volt szükséges a göndör hajam kibontásához. És ezen kívül megjegyezném hogy Kátai Zsuzsi nagyon segítőkész, számos kérdésben segített ami a Kátai sampon és pakolás használata során felmerült. Egy tündér :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

polynaranna

2020. július 2.

Egyszerűen imadom!! Nagyon szaraz göndör hajammal csodát tesz. Az illata is mennyei. Csak ajánlani tudom. 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

murczinodett

2020. június 15.

Ez a legjobb pakolás, amit eddig próbáltam, mindent kenterbe ver. Gyors és tartós változást hoz a hajnak. A termék CGM, azaz teljesen göndörbarát! 20 percre teszem fel, aztán öblítés és a hajam teljesen újjászületik. Mindenkinek ajánlom, nem csak göndöröknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.