Kelsey Berwin

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KittiASzuperpocok, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Illatcsalád: édes-gyümölcsös

Plenda

2019. március 24.

Ajándékba kaptam, de azóta már vettem is. Nagyon finom különleges illata van. Édesen citrusos :) Az üvege is kis mutatós darab. Viszont a tartóssága rajtam nem a legjobb, kifújáskor nagy hatósugárral rendelkezik, de gyorsan el is illan, kb 2-3 órás rajtam. Viszont 5 csillag, mert az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Burya

2017. szeptember 17.

Ajándékba kaptam belőle egy kis fújóst egy kedves KM-ás eladótól. Friss, virágos, citrusos, nem túl édes. Nekem nagyon tetszik. Viszont mivel túlhalmoztam itthon a parfümöket és - bár tetszenek -, de a citrusos illatok nem az én világom, odaadtam a vagány nagyimnak (70), aki szintén odavan érte. Anyu nem rég találkozott vele, és nagy lelkesen mesélte, hogy "Te, az Olgának olyan jó illata volt, hogy nem győztem szimatolni!", én meg magamban mosolyogtam. Ezek szerint teli találat volt nála. :D Hozzátenném: ez egyáltalán nem "nagyi illat" a szó általános értelmében véve, az én nagyim nem éppen a sütit sütő, kötényes fajta, inkább a Converse tornacipős típus. :D Fiatal lányoknak, hölgyeknek éppen úgy jól áll ez az illat, csak egy napfényes tavaszi/őszi nap kell hozzá, semmi más. Télen is ragyog, a hűvösebb időt szereti. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

weiszi

2017. július 19.

Megrendeltem és Télen elfújkàltam egy üveggel.Többen megkérdezték mi ez a finom illat ?Ki van vele befújva?Nem vettem magamra,de kiderült én vagyok az a bizonyos illatos "viràgszàl".☺Nekem nem ő az igazi de
nagyon is kedvelhető.Aki szereti a C.Chance illatàt lehet,hogy ez a parfüm sem lenne idegen tőle.Nem telhesen hasonlìtanak de vannak közös pontok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 19.

GNóri

2017. július 6.

Hú, hát elnézést, de arab parfüm létére szerintem harmatgyenge. Szörnyen édes, gyümölcsös, eszméletlenül tömény lázálom, a mai trendnek megfelelő, hatvannyolcadik ugyanolyan tucatillat. Nem is szeretnék rá több időt vesztegetni. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Azita

2017. január 31.

Nagyon kellemes.ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

Nagyon kellemes.ajánlom.

Erina

2016. november 3.

Mennyei illata van, de nagyon hasonlít is egy másik illatra. Ha meglesz megírom 😉 Lágyan körbe ölel, mint egy puha meleg takaró. Télre tökéletes. Ugyan az az illat kifújástól addid amíg tart. Sajnos nem nagy a hatósugara, nem parfüm felhőben sétálós, mégis olyan, hogy akkor is kell. Az üvege pedig egyszerű de mégis olyan hatást kelt mintha méregdrága luxus márkájú parfümöt őrizne. Tökéletesen passzol az illathoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

egyedszilvi

2016. november 3.

Ez az illat mennyei!Kifujastol végig ugyanolyan marad,rendkívül egyszerű.Gyümölcsös,édes,mégsem eltulozva,frissessége is van közben,nagyon jól összeállított!Egyetlen hibája van,de még átgondolása alatt a megvásárolása😊,hogy nincs nagy hatósugara,csendben ölel csak téged,s sajnos tartóssága is annyi,melyet az ára tükröz.Maga az illat szamomra tökéletes lenne♥ Es nem hasonlít a C Coco M.-re,ő sokkal karcosabb,ez pedig bújós,lágyabb,erzekibb.

Na😊 meg is rendeltem!Kell!Próbáljátok ki ti is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

Na😊 meg is rendeltem!Kell!Próbáljátok ki ti is

Anne74

2016. szeptember 14.

Könnyű, rendkívül fiatalos, nyári illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Könnyű, rendkívül fiatalos, nyári illat.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 19.

Vakon rendeltem csak par vasarloi velemenyt lattam rola. Aki szereti C.C. Mademoiselle vonalat annak ez az illat tuti befuto lesz.
Kozvetlenul kifujaskor a citrusossag dominal. Majd ahogy kezd a boron lecsendesedni ugy megy at abba a puderes olelo illatba. A vege fele mar nagyon mademoiselles de megis kierezni a gyumolcsos jegyeket. Sajnos nekem a C.M. edp nem jott be. Retro illat elegyedett a sznobbal. Viszont! Ez az illat telitalalat. Mintha kompromisszumot talaltam volna arra amit igazan szerettem volna. Mivel kiarusitasos igy jovo honapban fogok venni meg egy uveggel ha lesz meg. Es meg fogom venni a fekete tesojat is. Ez elott az illat elott le a kalappal. Nagyon megeri!
Batrake a szerencse ☺☺☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Batrake a szerencse ☺☺☺

Alkoholok: Alcohol Denat.