Kemi Blending Magic

Ár:   90 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2020. december 18.

Ár:   90 000 Ft

Illatjegyek: eukaliptusz, vanília, bergamott, rózsa, pacsuli, oud, vetiver, pézsma

Ár: ⚗️2/5/10 ml💶1500/4000/7000 , Eladó: n4nom4n
Állapot: Eredeti üvegéből frissen fújva!, Helyszín: Zirc, fizetés: Előre utalás vagy Revolut után postán maradó ajánlott küldeményként

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lazolkov

2020. július 24.

A sugárzó bergamott és az enyhén füstös eukaliptusz által körülvett száraz rózsa alkotja az Aqua Regia extatikus indítását. Az eukaliptusz illanásához a merész bergamott mellett a rendkívül izgalmasan földes pacsuli
és a ropogós vetiver lágy kombinációja keveredik krémes vaníliába mártott aranylóan csillogó oud forgácsokkal. Gyönyörűen összetett unisex illat, egy kámforos utazás Madeira szívében, egy eukaliptusz erdőn át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 24.