Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. november 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

40 % alkohol tartalmú folyadék, bedörzsölésre, fájdalom enyhítésére, reumatikus panaszokra, fejfájásra és fertőtlenítésre is jó.

Összetevők: Kezelt Ivóvíz,  Finomszesz,  Etilacetát,  Kristálymentol

valakiii

2014. március 4.

a baratomnak a kemiatanara ajanlotta ezt,es azt mondta,hogy ez 2 ora alatt eltunteti pattanasokat.mondtam a baratomnak,hogy ez szerintem nem lehet..akkor mar a nok is tudnanak rola ha ez ekkora csodaszer:D de ma mielott jott hozzzam kiprobalta,de par perc utan le is mosta,mert ugye indult hozzam:)es tenyleg sokkal szebb a bore..mondjuk ez lehet hogy annak koszonheto hogy hetvegen tettem nehany kencet az arcara,de lehet hogy tenyleg ennek:)majd ha megyek hozza akkor mindenkepp kiprobalom es irom a tapasztalatom:) van aki esetleg hasznalta mar arcra?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 4.

bandita

2012. november 23.

Én a terméket "dianás Cukorka" kiszerelésben szeretem fogyasztani, az élvezet kedvéért :DD
A bedörzsölésnek én nem érzem túl sok értelmét, bár az igaz, hogy nagymamám háztartásában is mindig volt egy-egy nagyobbacska üveg, ami néhány hónap alatt fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 23.

annapanni

2012. november 23.

Nekünk is mindig volt otthon a kisszekrényben egy üveg Diána sósborszesz. Soha nem derült ki számomra mire volt jó, de nagymamám adott egy-egy beáztatott kockacukrot néha:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Christi

2012. november 23.

nekem nagymamám régebben vattára tette és ezzel kenegette a szúnyog csípéseinket. tökéletesen hűsítette.persze a már kivakart csípésekre nem volt jó, mert iszonyatos módon csípett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

terke29

2012. szeptember 2.

Naponta használjuk.Ebben a kánikulában nagyon jól működött hűsítőként is.DM-ben Franzbrantvein néven kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate