Egyéb

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   6 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: mitsux, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Ár:   22 000 Ft
Kiszerelés:   6 x 60 ml
Kategória:   Hajápolás

Az FDA (az amerikai Élelmiszer- és Gyógyszerengedélyezési Hivatal) által jóváhagyott hajnövesztő termék.

A Kirkland Minoxidil 5% minoxidilt tartalmaz, és a férfias tipusú hajhullásra fejlesztették ki. Klinikailag bizonyított, hogy az 5% minoxidil nemcsak megállítja, hanem az esetek 80%-ában vissza is fordítja a hajhullást/kopaszodást. Napi kétszeri használat szükséges (reggel, este) a kívánt eredmény eléréséhez.

A hajvisszanövés ideje egyénfüggő (kor, kopaszság mértéke, genetika stb. befolyásolja). Van akinél két hónap használat után már látható eredmény következik be, de az átlag 3-4 hónap.

Ez a termék férfiak számára lett kifejlesztve. Nők csak dermatológus (bőrgyógyász) engedélyével használhatják!

Reqci

2021. január 17.

Vannak azok a kozmetikumok, amiket nem árulnak szép tégelyben, erős brandinggel, viszont a hatásuk tényleg kivételes. Ez is ilyen. Pcos miatt kiritkult, csenevész alig növő hajamra kerestem tudományosan alátámasztott segítséget, ami a minoxidil Hatóanyag. Olvassatok utána, nem csak férfiaknál működik, ez reklámozás kérdése. Mivel huzamos ideig kell használni jobban megéri minta a Rogain, és ugyan az van benne. Én nem napi kétszer használom, mint az előírt csak egyszer, a lényeg a folytonosság. Kézmosás stb előttem már leírták, tényleg el kell kezdeni és nem a felhasználói élményért hanem a szép dús hajért :)

Ps Régóta olvasom a krémmániát de ez nálam akkorát segített h ideje megosztani hajrá hajrá

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Zyra

2020. december 27.

Nos, a véleményeket olvastam már a termékről 4 hónapja, így megvettem a 3 havi adagot. 3 hónapja használom és tényleg bevált. Na de ne szaladjunk ennyire előre. Azért adok 5 csillagot, mert azon kevés termék közé tartozik, amelyek hajhullásban ténylegesen segítenek, persze vannak hátrányai is! Kezdjük a legelején, én egy 19 éves fiú vagyok, aki ténylegesen ápolja a haját és vigyáz rá. Egyre kevesebb hajam volt a halántékomnál és nem tudtam azt sehogy sem formázni, mert már nem tűnt dúsnak és csak középen volt lényegesen több. Kapszulák millióit próbáltam ki, mégsem jutottam semmire. Nyilván utána olvastam és a férfias hajhullás volt az oka annak, hogy vészesen ritkul a fejem teteje. Keresgéltem olyan "csodaszerek" után, amihez nem kell orvos, sem engedély. Majd találtam ezt. Eléggé nyűgösnek tűnt napi kétszeri használat, ha abbahagyod akkor visszaáll a régi kerékvágásba és társai. De mindenesetre megérte. Tele vagyok babahajjal és 3 hónap alatt több száz új hajszálam lett. :)

Pozitívumok:
- 2-3 hónap alatt már látható a termék hatása.
- Mivel én csak a halántékomra haszáltam, ezért 1 havi adag nagyjából 2 hónapra elég.
- Nagyon gyorsan hozzászokik az ember, az elején még nehézkes az alkalmazása, de pár nap alatt egyre gyorsabban megy.
Negatívumok:
- Napi 2x-i használatot elég nehéz betartani, persze nem a világ vége, ha egyszer kihagyod.
- Applikálás után kissé zsíros érzetet hagy a hajon kb. fél óráig.
- Nehéz úgy időzíteni, hogy ne moss hajat 4 órán keresztül a termék használata után.
Tippek:
- Mindig annyit használj amennyi elég ahhoz, hogy a terület amit kezelni akarsz csak éppen nedves legyen az oldattól!
- Ha kihagysz egy használatot, attól még nem kell kétségbeesni, nem fog kihullani a hajad. Több napon keresztül is kihagyhatnád, csak ha ez túl sokszor esik meg, akkor fog meglátszani.
- Én szedtem mellette multivitamint, ezáltal erősebb hajszálak nőttek ki.
- Érdemes minden használat után lemosni a kezed és a pipettát is.
- Ha használni akarod a terméket akkor el kell határoznod magad! Nem érdemes 3 hónapig használni és ott hagyni, mert akkor az új babahajad kihullik és szerintem még rosszabb látvány fog fogadni mint mielőtt elkezdted.
- A kezelés elkezdése után 2 héttel már javában hullani fog a haj a kezelt területről, nem durván, de kb 10-15%ától biztos megválsz. Persze visszanő az elvesztett haj mennyiség és erősebb, dúsabb is lesz.
Remélem, hogy letudtam írni mindent elég részletesen. Körülbelül ilyen kérdések forogtak a fejemben mielőtt kipróbáltam. Ha bármire kíváncsi vagy és a termék használata előtt állsz nyugodtan írj rám, megpróbálok mielőbb válaszolni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 27.

Pozitívumok:
- 2-3 hónap alatt már látható a termék hatása.
Negatívumok:
- Applikálás után kissé zsíros érzetet hagy a hajon kb. fél óráig.
Tippek:
- Én szedtem mellette multivitamint, ezáltal erősebb hajszálak nőttek ki.
- Érdemes minden használat után lemosni a kezed és a pipettát is.

joke23

2019. augusztus 13.

Megváltoztatta az életemet! Túlzás nélkül állíthatom. Bár nem hajnövesztésre használtam.

Beesett állam van, és srácként nem tudok semmit tenni ellene, nem kezdhetek el sminkelni össze vissza. Az egyetlen megoldas a szakall növesztés, de az meg vagy nő vagy nem.

Hát én nem voltam szerencsés nekem nem nőtt. 18 évesen utána körbe olvastam az internetet és akkor találtam a szakállnövesztés.hu-nál a minoxidilt szakállnövesztésre. Hülyeségnek gondoltam, hisz ha működne miért ne hallottam volna róla? Utána kerestem és kiderült, hogy nincs benne semmi varázslat, csak javítja a hajszálak vérellátását és ezért rendesen kapnak tápanyagot, így tudnak nőni.

Ezek után erőt vettem magamon, és elkezdtem használni. Naponta 2x 1-1 milit használtam, amit felkentem a szakáll helyére és elkentem. Utána lemostam kezemet rendesen, nem akartam hogy ször nőjjön mindenhova... Kb 2-3 hét használat után már határozottan látszódott, hogy új szálak nőnek. A legtöbb még extra vékony volt és fehéres, átlátszós, de írták is, hogy idő kell amíg erős, végleges szőr lesz belőle.

5-6 hónapot használtam, szó szerint 1 alkalmat se hagytam ki, mert azt mondják, hogy ha sokszor kihagysz alkalmat akkor sokkal kevésbé hatékony. A végére fullos szakállam lett, nagyon nagyon megérte, életem legjobb döntése volt.

Ami még fontos, hogy szárítja a bört, ugyhogy hidratáló krémet használtam hozzá, így nem volt semmi gond.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Chrissy

2019. január 13.

Az 5 csillag a csodaszer kategória és ha valami, hát akkor ez a termék valóban az!
Paula Begoun oldalán olvastam róla egy cikket, ami részletesen leírta a működési elvét, a használati módját és a várható hatásait.
Ott az 5%-os minoxidilt az egyetlen olyan szerként definiálták, ami bizonyítottan megakadályozza a hajhullást és valóban képes visszafordítani a kopaszodást. A cikk szerzője azt írta Paula is napi szinten használja. Bár ennek a dobozán az van, hogy férfiak számára készült, ez volt az ár-érték arányban legmegfelelőbb termék a kínálatban, így ezt rendeltem meg.Rögtön 6 havi adagot - a Paulás cikkben és más minoxidilt ajánló oldalakon is azt olvastam, hogy min.4 hónap használat kell ahhoz, hogy eredményt érjünk el, így ennél kevesebb adagot nem érdemes rendelni.Jó ideig csak nézegettem a 6 kis flakonkát, de semmi kedvem nem volt elkezdeni. Ez ugyanis, Paula cikkét idézve: "lifetime commitment",vagyis ha az ember elkezdi használni és eredményt ér el vele, akkor annak fenntartása érdekében nem szabad abbahagyni a használatát.Így is annyi mindent kéne napi szinten csinálni....ráadásul a minoxidilt napi 2x kell használni, reggel és este is. Macerás. Kimérni 1ml-t a cseppentővel, hajtogatni a hajrétegeket, hogy a fejbőrre kerüljön a szer, be kell masszírozni kicsit, és utána 2 óráig nem lehet vizes a haj, nem lehet rá semmilyen hajformázót fújni/keni és nem javasolják azt sem, hogy addig lefeküdjön az ember, hogy ne a párnára kerüljön a szer és onnan az arcra - oda melyik nő akarna extra szőrt?!
Egyre elkeseredetten néztem a halántékomon az egyre ritkuló hajzatot és a hajkefémben fésülködés után maradt temérdek hajat. Egy napon végül felbontottam az első adagot...
Előzmény: terhes lettem és a terhesség alatt nem hullott a hajam és nagyon dús lett. Egyébként is sok hajam van, de vékonyszálú és pont elöl, a homlokomnál és a halántékomnál van belőle a legkevesebb, és ott még vékonyabban is a szálak.A kislányom születése után a 9 hónapig ki nem hullott hajszálak elkezdtek hullani. Hosszú hajam van, derékig érő. Minden fésülködésnél falfehérré váltam rémületemben, hogy mennyi hajam hullik ki,minden nap attól tartottam, hogy másnapra már nem is marad.A halántékomnál egyre feltűnőbb lett a hajritkulás,kis kopasz folt kezdett kialakulni.
Megvettem minden "csodaszert",kapszula,szérum,tonik,elixír,csodasampon, amit el tudtok képzelni. Voltam mikrokamerás fejbőrvizsgálaton, egy vagyont hagytam ott az általa ajánlott szerekért, de a hajam nem hálálta meg a rá költött energiát és pénzt. Így kötöttem ki Paula cikkénél és a minoxidilnél.
Az első pár használat nagy macera volt, hosszú percekig mértem ki az 1ml-t a pipettában, nagyon gondosan hajtogattam a hajrétegeket és sokáig masszíroztam a fejbőrömbe a folyadékot. 1ml sok is meg nem is, az egész fejre nem elég, de ez nem is arra való, ezt lokálisan kell használni. A halántéki részekre viszont sok, így én elöl az arcom kontúrjában használom végig, a halántéki kopaszodó részekre koncentrálva. Nem érdemes többet használni, a klinikai tanulmányok szerint 1ml az a mennyiség, aminek hatása van. Idővel rutinná vált az egész és gyorsan ment,akár a fogmosás vagy a fésülködés.Reggel és este is használtam, este mindig 2 órával lefekvés előtt.Eleinte nem tűnt fel semmi,de mindenhol azt írták min. 4 hónap, mire lesz eredmény. Most tartok 6. hónap elején, a következő adagot pedig már meg is rendeltem. Én a 3. hónapban vettem észre változást. Nem lettem hirtelen hajasbaba, de csökkent a hajhullásom mértéke, majd beállt normálisra és elöl nem is hullott már igazán.Kis, nagyon vékony babahajak jelentek meg és a halántékomon egyre több hajam lett, míg végül a kopasz folt eltűnt. Most is ritkább ott a hajam,mint másutt, gyárilag szőke vagyok és ez így természetes.Látványos az eredmény, de nem sokkolóan, hiszen fokozatosan alakul ki és az ember hozzászokik a látványhoz, ezért érdemes előtte-utána fotókat csinálni. Nekem bevált és ha hasonló gondokkal küzdesz, adj neki egy esélyt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Hidratálók: Propylene Glycol