Egyéb

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   6 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: mitsux, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Ár:   22 000 Ft
Kiszerelés:   6 x 60 ml
Kategória:   Hajápolás

Az FDA (az amerikai Élelmiszer- és Gyógyszerengedélyezési Hivatal) által jóváhagyott hajnövesztő termék.

A Kirkland Minoxidil 5% minoxidilt tartalmaz, és a férfias tipusú hajhullásra fejlesztették ki. Klinikailag bizonyított, hogy az 5% minoxidil nemcsak megállítja, hanem az esetek 80%-ában vissza is fordítja a hajhullást/kopaszodást. Napi kétszeri használat szükséges (reggel, este) a kívánt eredmény eléréséhez.

A hajvisszanövés ideje egyénfüggő (kor, kopaszság mértéke, genetika stb. befolyásolja). Van akinél két hónap használat után már látható eredmény következik be, de az átlag 3-4 hónap.

Ez a termék férfiak számára lett kifejlesztve. Nők csak dermatológus (bőrgyógyász) engedélyével használhatják!

Ár: 14000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Használt, Helyszín: Dömös, fizetés: Fox, postán maradó, házhoz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mandi09

2022. július 28.

Lassan egy éve használok valamilyen minoxidil tartalmú termeket nőként és egyértelműen egy csodaszer. Korábban próbáltam mindent, vitaminok, hajszeszek, amit csak lehet, hogy kicsit dúsabb és erősebb legyen a hajam, de semmi sem használt. Aztán olvastam a minoxidilről és eldöntöttem, hogy belevágok. Egyből három havi adagot rendeltem, hogy ne nagyon tudjam félbe hagyni. Az első hónap után erős hajhullásom volt úgy 3 héten át. Csodálkoztam mi marad meg, ha ennyi kihullik. Aztán a hajhullás teljesen megállt és a negyedik hónaptól már látványosan elkezdett nőni a hajam. Rengeteg babahajam lett és hosszra is látványosan nőt. Nekem semelyik készítménynek nem volt mellékhatása se szőrösödés, se irritáció. Sosem volt meg ilyen erős és dús a hajam szóval aki habozik, annak azt tanácsolom próbálja ki, de csak úgy éri meg, ha főleg az első 3-4 hónapban betartja a napi kétszeri használatot. Nemrég voltam fodrásznál, aki nem látta előtte a hajam es meg így is agyon dicsérte, hogy milyen sok és egészséges hajam van. Így kb egy év után már napi egyszer használom csak és időnként kimaradnak napok, de nem tapasztalok erősebb hajhullást emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

edinaa225

2022. június 23.

UPDATE: Eltelt 2 hónap óriási változást hozott ez a csoda az életemben.. újra van önbizalmam, besűrűsödött ahol nem volt hajam konkrétan "dzsungel:D és ezek már hosszabbak mint a babahajak. Minden patikai és drogériai terméket próbáltam ekkora változás 2 hónap alatt egyik termékkel se értem el. Aki szeretné elkezdeni ne hezitáljon!! Mellékhatásként egy dolog... ha mindennap használja az ember elkezd viszketni a fejbőre, emiatt napi 1x használom este, de még igy is ég és a föld 2 hónappal ezelőtti hajamhoz képest. :)) Na meg az ára ami elég borsós de aki szeretne egy teljesen "új frizurát " vagy aki gátlásos mert foltokban nem volt haja kezdje el használni :))) Rengeteg youtube videót lehet látni róla, kicsit örülök h nincs felhypolva mert tuti hiánytermék lenne ha mindenki használná :)

Nemrég kezdtem el használni (nőkén). Szuper termék, látszanak a kis baba hajaim. Mindent kipróbáltam már , rengeteg youtube videót néztem a Minoxidil hatásáról. CSODA! Nekem nem volt mellékhatása nem tapasztaltam hullást.. Habot és a szérumot is használom felváltva reggel & este. Nagyon kíváncsi vagyok 3 hónap után mekkora változás lesz :) Megéri az árát akinek nulla önbizalma volt a haja miatt mindent megér .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

lina

2022. május 21.

Elképesztő a hatása. Kipróbáltam 8-10 különböző hajszeszt, a nyomába sem érnek. Viszont azzal számoljatok, hogy mindenhol máshol is megerősödik a testszőrzet. :/
Nekem pár hetente elkezdi irritálni a fejbőrömet, olyankor leállok vele pár napra és ha megnyugodott a fejbőröm folytatom a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Vrnk

2022. április 29.

Hajam megmentője! Először a rogaine márkát használtam 1 évig, most meg ez kb 1,5 éve és ugyanolyan hatásos mindkettő! Pcos miatt nagyon hullott a hajam,de ettől teljesen megszűnt, gyorsan nő a ma màr dús hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

meva

2021. július 19.

Férjemnek vettünk kezdésnek 3 havi adagot, tipikus férfias kopaszodása van. Lassan 2 hónapja használjuk, sajnos a haján sok változást nem hozott (tudom, hosszabb idő kellene neki), viszont abbahagyjuk a használatát a következők miatt: rettenetesen szárítja a fejbőrét, és semmi nem segít rajta (ezt még ő tűrné is), viszont olyan helyeken kezdett el szőrösödni, hogy csak pislogunk. Ismétlem, kizárólag a feje búbján használjuk, ehheu képest kinőtt rengeteg ilyen pihés fekete szőr a szeme és a szakálla közötti területen, plusz ma reggel vettem észre, hogy a fülcimpáján (!!) megjelentek ugyanilyen fekete szőrök. Nagyon durva. Plusz esküszöm, mióta használja, az ujjain is sötétebb és több a szőr, döbbenet. Tuti ettől a szertől van, az utóbbi kb 3-4 hétben tűnt fel, hogy olyan helyeken szőrösödik, ahol eddig nem. Egynél több csillagot nem tudok rá adni sajnos. Ja, azt hozzá kell tenni, hogy én kenegettem vele a fejét, azt hiszem, örülhetek, hogy én nem lettem szőrösebb 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

Causick

2021. március 15.

31 évesen meguntam, hogy szinte semmennyi arcszőrzetem nincs, ezért kezdtem el kb 5 hónapja használni, már most nagyon sokat javult a helyzet, sajnos attól még messze vagyok, hogy egybefüggő szakállam legyen, de 90%ban csupasz arccal indultam, szóval nem is vártam, hogy ennyi idő alatt sikerülhet, szerintem még legalább 5 hónap kelleni fog neki.

Hátránya, hogy picit szárítja a bőrt, az első 3 hónapot ennek a hab verziójával kezdtem, az kicsit sem szárította, de más előnyét nem tapasztaltam, nem sokkal könnyebb azt sem bedolgozni a bőrbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Reqci

2021. január 17.

Vannak azok a kozmetikumok, amiket nem árulnak szép tégelyben, erős brandinggel, viszont a hatásuk tényleg kivételes. Ez is ilyen. Pcos miatt kiritkult, csenevész alig növő hajamra kerestem tudományosan alátámasztott segítséget, ami a minoxidil Hatóanyag. Olvassatok utána, nem csak férfiaknál működik, ez reklámozás kérdése. Mivel huzamos ideig kell használni jobban megéri minta a Rogain, és ugyan az van benne. Én nem napi kétszer használom, mint az előírt csak egyszer, a lényeg a folytonosság. Kézmosás stb előttem már leírták, tényleg el kell kezdeni és nem a felhasználói élményért hanem a szép dús hajért :)

Ps Régóta olvasom a krémmániát de ez nálam akkorát segített h ideje megosztani hajrá hajrá

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Zyra

2020. december 27.

Nos, a véleményeket olvastam már a termékről 4 hónapja, így megvettem a 3 havi adagot. 3 hónapja használom és tényleg bevált. Na de ne szaladjunk ennyire előre. Azért adok 5 csillagot, mert azon kevés termék közé tartozik, amelyek hajhullásban ténylegesen segítenek, persze vannak hátrányai is! Kezdjük a legelején, én egy 19 éves fiú vagyok, aki ténylegesen ápolja a haját és vigyáz rá. Egyre kevesebb hajam volt a halántékomnál és nem tudtam azt sehogy sem formázni, mert már nem tűnt dúsnak és csak középen volt lényegesen több. Kapszulák millióit próbáltam ki, mégsem jutottam semmire. Nyilván utána olvastam és a férfias hajhullás volt az oka annak, hogy vészesen ritkul a fejem teteje. Keresgéltem olyan "csodaszerek" után, amihez nem kell orvos, sem engedély. Majd találtam ezt. Eléggé nyűgösnek tűnt napi kétszeri használat, ha abbahagyod akkor visszaáll a régi kerékvágásba és társai. De mindenesetre megérte. Tele vagyok babahajjal és 3 hónap alatt több száz új hajszálam lett. :)

Pozitívumok:
- 2-3 hónap alatt már látható a termék hatása.
- Mivel én csak a halántékomra haszáltam, ezért 1 havi adag nagyjából 2 hónapra elég.
- Nagyon gyorsan hozzászokik az ember, az elején még nehézkes az alkalmazása, de pár nap alatt egyre gyorsabban megy.
Negatívumok:
- Napi 2x-i használatot elég nehéz betartani, persze nem a világ vége, ha egyszer kihagyod.
- Applikálás után kissé zsíros érzetet hagy a hajon kb. fél óráig.
- Nehéz úgy időzíteni, hogy ne moss hajat 4 órán keresztül a termék használata után.
Tippek:
- Mindig annyit használj amennyi elég ahhoz, hogy a terület amit kezelni akarsz csak éppen nedves legyen az oldattól!
- Ha kihagysz egy használatot, attól még nem kell kétségbeesni, nem fog kihullani a hajad. Több napon keresztül is kihagyhatnád, csak ha ez túl sokszor esik meg, akkor fog meglátszani.
- Én szedtem mellette multivitamint, ezáltal erősebb hajszálak nőttek ki.
- Érdemes minden használat után lemosni a kezed és a pipettát is.
- Ha használni akarod a terméket akkor el kell határoznod magad! Nem érdemes 3 hónapig használni és ott hagyni, mert akkor az új babahajad kihullik és szerintem még rosszabb látvány fog fogadni mint mielőtt elkezdted.
- A kezelés elkezdése után 2 héttel már javában hullani fog a haj a kezelt területről, nem durván, de kb 10-15%ától biztos megválsz. Persze visszanő az elvesztett haj mennyiség és erősebb, dúsabb is lesz.
Remélem, hogy letudtam írni mindent elég részletesen. Körülbelül ilyen kérdések forogtak a fejemben mielőtt kipróbáltam. Ha bármire kíváncsi vagy és a termék használata előtt állsz nyugodtan írj rám, megpróbálok mielőbb válaszolni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 27.

Pozitívumok:
- 2-3 hónap alatt már látható a termék hatása.
Negatívumok:
- Applikálás után kissé zsíros érzetet hagy a hajon kb. fél óráig.
Tippek:
- Én szedtem mellette multivitamint, ezáltal erősebb hajszálak nőttek ki.
- Érdemes minden használat után lemosni a kezed és a pipettát is.

joke23

2019. augusztus 13.

Megváltoztatta az életemet! Túlzás nélkül állíthatom. Bár nem hajnövesztésre használtam.

Beesett állam van, és srácként nem tudok semmit tenni ellene, nem kezdhetek el sminkelni össze vissza. Az egyetlen megoldas a szakall növesztés, de az meg vagy nő vagy nem.

Hát én nem voltam szerencsés nekem nem nőtt. 18 évesen utána körbe olvastam az internetet és akkor találtam a szakállnövesztés.hu-nál a minoxidilt szakállnövesztésre. Hülyeségnek gondoltam, hisz ha működne miért ne hallottam volna róla? Utána kerestem és kiderült, hogy nincs benne semmi varázslat, csak javítja a hajszálak vérellátását és ezért rendesen kapnak tápanyagot, így tudnak nőni.

Ezek után erőt vettem magamon, és elkezdtem használni. Naponta 2x 1-1 milit használtam, amit felkentem a szakáll helyére és elkentem. Utána lemostam kezemet rendesen, nem akartam hogy ször nőjjön mindenhova... Kb 2-3 hét használat után már határozottan látszódott, hogy új szálak nőnek. A legtöbb még extra vékony volt és fehéres, átlátszós, de írták is, hogy idő kell amíg erős, végleges szőr lesz belőle.

5-6 hónapot használtam, szó szerint 1 alkalmat se hagytam ki, mert azt mondják, hogy ha sokszor kihagysz alkalmat akkor sokkal kevésbé hatékony. A végére fullos szakállam lett, nagyon nagyon megérte, életem legjobb döntése volt.

Ami még fontos, hogy szárítja a bört, ugyhogy hidratáló krémet használtam hozzá, így nem volt semmi gond.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Chrissy

2019. január 13.

Az 5 csillag a csodaszer kategória és ha valami, hát akkor ez a termék valóban az!
Paula Begoun oldalán olvastam róla egy cikket, ami részletesen leírta a működési elvét, a használati módját és a várható hatásait.
Ott az 5%-os minoxidilt az egyetlen olyan szerként definiálták, ami bizonyítottan megakadályozza a hajhullást és valóban képes visszafordítani a kopaszodást. A cikk szerzője azt írta Paula is napi szinten használja. Bár ennek a dobozán az van, hogy férfiak számára készült, ez volt az ár-érték arányban legmegfelelőbb termék a kínálatban, így ezt rendeltem meg.Rögtön 6 havi adagot - a Paulás cikkben és más minoxidilt ajánló oldalakon is azt olvastam, hogy min.4 hónap használat kell ahhoz, hogy eredményt érjünk el, így ennél kevesebb adagot nem érdemes rendelni.Jó ideig csak nézegettem a 6 kis flakonkát, de semmi kedvem nem volt elkezdeni. Ez ugyanis, Paula cikkét idézve: "lifetime commitment",vagyis ha az ember elkezdi használni és eredményt ér el vele, akkor annak fenntartása érdekében nem szabad abbahagyni a használatát.Így is annyi mindent kéne napi szinten csinálni....ráadásul a minoxidilt napi 2x kell használni, reggel és este is. Macerás. Kimérni 1ml-t a cseppentővel, hajtogatni a hajrétegeket, hogy a fejbőrre kerüljön a szer, be kell masszírozni kicsit, és utána 2 óráig nem lehet vizes a haj, nem lehet rá semmilyen hajformázót fújni/keni és nem javasolják azt sem, hogy addig lefeküdjön az ember, hogy ne a párnára kerüljön a szer és onnan az arcra - oda melyik nő akarna extra szőrt?!
Egyre elkeseredetten néztem a halántékomon az egyre ritkuló hajzatot és a hajkefémben fésülködés után maradt temérdek hajat. Egy napon végül felbontottam az első adagot...
Előzmény: terhes lettem és a terhesség alatt nem hullott a hajam és nagyon dús lett. Egyébként is sok hajam van, de vékonyszálú és pont elöl, a homlokomnál és a halántékomnál van belőle a legkevesebb, és ott még vékonyabban is a szálak.A kislányom születése után a 9 hónapig ki nem hullott hajszálak elkezdtek hullani. Hosszú hajam van, derékig érő. Minden fésülködésnél falfehérré váltam rémületemben, hogy mennyi hajam hullik ki,minden nap attól tartottam, hogy másnapra már nem is marad.A halántékomnál egyre feltűnőbb lett a hajritkulás,kis kopasz folt kezdett kialakulni.
Megvettem minden "csodaszert",kapszula,szérum,tonik,elixír,csodasampon, amit el tudtok képzelni. Voltam mikrokamerás fejbőrvizsgálaton, egy vagyont hagytam ott az általa ajánlott szerekért, de a hajam nem hálálta meg a rá költött energiát és pénzt. Így kötöttem ki Paula cikkénél és a minoxidilnél.
Az első pár használat nagy macera volt, hosszú percekig mértem ki az 1ml-t a pipettában, nagyon gondosan hajtogattam a hajrétegeket és sokáig masszíroztam a fejbőrömbe a folyadékot. 1ml sok is meg nem is, az egész fejre nem elég, de ez nem is arra való, ezt lokálisan kell használni. A halántéki részekre viszont sok, így én elöl az arcom kontúrjában használom végig, a halántéki kopaszodó részekre koncentrálva. Nem érdemes többet használni, a klinikai tanulmányok szerint 1ml az a mennyiség, aminek hatása van. Idővel rutinná vált az egész és gyorsan ment,akár a fogmosás vagy a fésülködés.Reggel és este is használtam, este mindig 2 órával lefekvés előtt.Eleinte nem tűnt fel semmi,de mindenhol azt írták min. 4 hónap, mire lesz eredmény. Most tartok 6. hónap elején, a következő adagot pedig már meg is rendeltem. Én a 3. hónapban vettem észre változást. Nem lettem hirtelen hajasbaba, de csökkent a hajhullásom mértéke, majd beállt normálisra és elöl nem is hullott már igazán.Kis, nagyon vékony babahajak jelentek meg és a halántékomon egyre több hajam lett, míg végül a kopasz folt eltűnt. Most is ritkább ott a hajam,mint másutt, gyárilag szőke vagyok és ez így természetes.Látványos az eredmény, de nem sokkolóan, hiszen fokozatosan alakul ki és az ember hozzászokik a látványhoz, ezért érdemes előtte-utána fotókat csinálni. Nekem bevált és ha hasonló gondokkal küzdesz, adj neki egy esélyt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.