Egyéb

Ár:   €7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timeajam, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   €7
Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál

Egysoros természetes hatású műszempilla

Maja92

2019. január 4.

Nem pont a képen látható szempilla van meg, hanem egy másik fazon (True volume lash - Ritzy). Ez az első Kiss szempilla amit megvettem és egyszerűen szuper! Azt hittem 3-4x tudom majd újra feltenni, de ennél többször használtam és semmi baja. Mindig leszedem róla a ragasztót, ami könnyen lejön a pillának pedig semmi baja. A hozzá tartozó ragasztó is tökéletes. Gyorsan szárad, egész nap tart, nem jön fel a széleken sem és nem bántja a szememet. 2000 Ft-ért nagyon megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol