Egyéb

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: saraba, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Szappanok

100% olíva-szappany kecsketejjel, levendulával, kistermelői alapanyagokból. Magyar termék.

Tartósítószer és habosítószer nélkül, kizárólag a legkiválóbb minőségű alapanyagok felhasználásával készült szappan, közvetlenül a termelőktől. Száraz, illetve ekcémás bőrűeknek is ajánlott.

mariannakowacs

2020. március 3.

A legjobb szappan, amit valaha használtam. Finom, puha, krémes habja van. Szinte zselének mondható. Rengeteg (natúr) terméket kipróbáltam, de csak ettől nem szárad a bőröm. Az illata pedig, mintha minden alkalommal egy levendulamezőre varázsolna.
Számomra az is nagyon fontos, hogy hazai, termelői termék.
Én egy félbevágott kókuszdióban tartom, így nem ázik fel soha.
Azt hiszem, a szappanyban megtaláltam álmaim szappanját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Számomra az is nagyon fontos, hogy hazai, termelői termék.
Én egy félbevágott kókuszdióban tartom, így nem ázik fel soha.
Azt hiszem, a szappanyban megtaláltam álmaim szappanját.

TudatosAnyu

2017. július 7.

A tényleg olívaszappanokra jellemzően nincs nagy habja és vigyázni kell hogy ne ázzon el, viszont ilyen illatot más szappannál még nem tapasztaltam, valódi levendula! Kicsit zsírosabb, pattanásos bőrrel csodákat művelt, kiskamasz lányomnak sokat segített ez a szappany!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.