Egyéb

Ár:   €27   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: imcsi, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Ár:   €27
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Könnyed nappali és éjszakai krém. Antioxidáns és szabályozza a faggyútermelést. Normál, érzékeny, zsíros és kombinált bőrre. Organikus növényekből és kivonatokból készült, amik óvják és táplálják a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

imcsi

2017. augusztus 13.

Szeretem ezt a krémet, puha és friss lesz tőle az arcbőröm, tényleg jó reggelre és estére is. Sokáig elég, mert nagyon kicsit kell belőle használni, és az illata is nagyon jó és természetes. Negatívumok: sajnos nem igazán mattít, így nyáron eléggé fényes lesz a T-vonalam, és hát elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.