Egyéb

Ár:   €23   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: getiimi, Módosítva: 2020. május 28.

Ár:   €23
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Színezett napvédő krém 50-es vedő faktorral arcra, amely hatékony védelmet kínál a veszélyes UV-sugárzás ellen. A bőr nedvességét megőrzi, és rugalmassá és selymessé teszi azt.

getiimi

2020. május 21.

A világos bőrömre nagyon jó volt az árnyalata, a déli napsütéstől is szépen megóvta az arcbőröm, a fedése kellemes, nincs maszk hatása. Nem volt ragacsos az arcom tőle, inkább enyhén púderesnek mondanám. Nagyon örülök, hogy nyaralásra magammal vittem, mert így kiegyenlítette az arcszínem és közben óvott a naptól is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.