Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: annama, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Samponok

• Száraz tisztítás és azonnali stílusmegújítás
  • Gyors és hatékony
  • A haj friss és tiszta lesz

annama

2017. november 20.

Ez egy csodálatos termék, a szárazsamponok gyöngye. Miután befújom vele a hajam, kicsit beledörzsölöm, majd kifésülöm. Amint megszárad rajta a spray, olyan, mintha frissen mostam volna, na jó, nem olyan fényes, de egy kis tartást is ad a frizurának, így a hajmosást egy nappal elcsúsztathatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.